Skip to main content

Omloop Het Nieuwsblad 2021 - Start List

Trek-Segafredo’s Jasper Stuyven is crowned the winner of the 2020 Omloop Het Nieuwsblad
(Image credit: Getty Images Sport)

Trek-Segafredo
Pos.Rider Name (Country) TeamResult
1Jasper Stuyven (Bel)
2Mads Pedersen (Den)
3Edward Theuns (Bel)
4Ryan Mullen (Irl)
5Jakob Egholm (Den)
6Charles Quarterman (GBr)
7Alex Kirsch (Lux)

Deceuninck-QuickStep
Pos.Rider Name (Country) TeamResult
11Julian Alaphilippe (Fra)
12Kasper Asgreen (Den)
13Davide Ballerini (Ita)
14tim Declercq (Bel)
15Yves Lampaert (Bel)
16Florian Senechal (Fra)
17Zdeněk Štybar (Cze)

Lotto Soudal
Pos.Rider Name (Country) TeamResult
21Philippe Gilbert (Bel)
22Frederik Frison (Bel)
23Andreas Kron (Den)
24Stefano Oldani (Ita)
25Brent Van Moer (Bel)
26Florian Vermeersch (Bel)
27Tim Wellens (Bel)

Intermarché-Wanty-Gobert Matériaux
Pos.Rider Name (Country) TeamResult
31Aime De Gendt (Bel)
32Jonas Koch (Ger)
33Taco Van der Hoorn (Ned)
34Andrea Pasqualon (Ita)
35Boy Van Poppel (Ned)
36Pieter Vanspeybrouck (Bel)
37Loïc Vliegen (Bel)

AG2R Citroën Team
Pos.Rider Name (Country) TeamResult
41Greg Van Avermaet (Bel)
42Alexis Gougeard (Fra)
43Lawrence Naesen (Bel)
44Oliver Naesen (Bel)
45Julien Duval (Fra)
46Damien Touze (Fra)
47Gijs Van Hoecke (Bel)

Astana-Premier Tech
Pos.Rider Name (Country) TeamResult
51Fabio Felline (Ita)
52Alex Aranburu (Spa)
53Manuele Boaro (Ita)
54Yevgeniy Fedorov (Kaz)
55Gorka Izagirre (Spa)
56Davide Martinelli (Ita)
57Benjamin Perry (Can)

Bahrain Victorious
Pos.Rider Name (Country) TeamResult
61Dylan Teuns (Bel)
62Sonny Colbrelli (Ita)
63Chun Feng (Tpe)
64Marco Haller (Aut)
65Heinrich Haussler (Aus)
66Marcel Sieberg (Ger)
67jan Tratnik (Slo)

Bora-Hansgrohe
Pos.Rider Name (Country) TeamResult
71Daniel Oss (Ita)
72Maciej Bodnar (Pol)
73Marcus Burghardt (Ger)
74Patrick Gamper (Aut)
75ide Schelling (Ned)
76Nils Politt (Ger)
77Lukas Pöstlberger (Aut)

Cofidis
Pos.Rider Name (Country) TeamResult
81Christophe Laporte (Fra)
82Piet Allegaert (Bel)
83tom Bohli (Swi)
84André Carvalho (Por)
85Jean-pierre Drucker (Lux)
86Emmanuel Morin (Fra)
87Szymon Sajnok (Pol)

EF Education-Nippo
Pos.Rider Name (Country) TeamResult
91Jens Keukeleire (Bel)
92Moreno Hofland (Ned)
93Mitchell Docker (Aus)
94Sebastian Langeveld (Ned)
95Jonas Rutsch (Ger)
96tom Scully (NZl)
97Julius Van den Berg (Ned)

Groupama-FDJ
Pos.Rider Name (Country) TeamResult
101Stefan Küng (Swi)
102Antoine Duchesne (Can)
103Kévin Geniets (Lux)
104Miles Scotson (Aus)
105Fabian Lienhard (Swi)
106Tobias Ludvigsson (Swe)
107Jake Stewart (GBr)

Ineos Grenadiers
Pos.Rider Name (Country) TeamResult
111Leonardo Basso (Ita)
112Owain Doull (GBr)
113Ethan Hayter (GBr)
114Gianni Moscon (Ita)
115Jhonatan Narvaez (Ecu)
116Thomas Pidcock (GBr)
117Cameron Wurf (Aus)

Israel Start-Up Nation
Pos.Rider Name (Country) TeamResult
121Sep Vanmarcke (Bel)
122Jenthe Biermans (Bel)
123Reto Hollenstein (Swi)
124Alexis Renard (Fra)
125Mads Wurtz Schmidt (Den)
126Norman Vahtra (Est)
127Tom Van Asbroeck (Bel)

Jumbo-Visma
Pos.Rider Name (Country) TeamResult
131Olav Kooij (Ned)
132Edoardo Affini (Ita)
133Pascal Eenkhoorn (Ned)
134Paul Martens (Ger)
135Timo Roosen (Ned)
136Nathan Van Hooydonck (Bel)
137Maarten Wynants (Bel)

Movistar Team
Pos.Rider Name (Country) TeamResult
141Imanol Erviti (Spa)
142Ivan Garcia Cortina (Spa)
143Juri Hollmann (Ger)
144Johan Jacobs (Swi)
145Mathias Jørgensen (Den)
146Luis Mas Bonet (Spa)
147Sebastian Mora (Spa)

Team BikeExchange
Pos.Rider Name (Country) TeamResult
151Luke Durbridge (Aus)
152Alexander Edmondson (Aus)
153Amund Grøndahl Jansen (Nor)
154Christopher Jensen (Den)
155Callum Scotson (Aus)
156Dion Smith (NZl)
157Robert Stannard (Aus)

Team DSM
Pos.Rider Name (Country) TeamResult
161Tiesj Benoot (Bel)
162Romain Bardet (Fra)
163Niklas Märkl (Ger)
164Søren Kragh Andersen (Den)
165Joris Nieuwenhuis (Ned)
166Casper Pedersen (Den)
167Jasha Sütterlin (Ger)

Team Qhubeka Assos
Pos.Rider Name (Country) TeamResult
171Sean Bennett (USA)
172Victor Campenaerts (Bel)
173Dimitri Claeys (Bel)
174Michael Gogl (Aut)
175Sander Armee (Bel)
176Emil Vinjebo (Den)
177Lukasz Wisniowski (Pol)

UAE Team Emirates
Pos.Rider Name (Country) TeamResult
181Alexander Kristoff (Nor)
182Sven Erik Bystrøm (Nor)
183Ryan Gibbons (RSA)
184Vegard Stake Laengen (Nor)
185Marco Marcato (Ita)
186Matteo Trentin (Ita)
187Oliviero Troia (Ita)

Alpecin-Fenix
Pos.Rider Name (Country) TeamResult
191Dries De Bondt (Bel)
192Silvan Dillier (Swi)
193Senne Leysen (Bel)
194Xandro Meurisse (Bel)
195Oscar Riesebeek (Ned)
196Jasper Philipsen (Bel)
197Otto Vergaerde (Bel)

Bingoal-WB
Pos.Rider Name (Country) TeamResult
201Sean De Bie (Bel)
202Arjen Livyns (Bel)
203Milan Menten (Bel)
204Dimitri Peyskens (Bel)
205Ludovic Robeet (Bel)
207luc Wirtgen (Lux)
208Joel Suter (Swi)

Sport Vlaanderen-Baloise
Pos.Rider Name (Country) TeamResult
211Cedric Beullens (Bel)
212Alex Colman (Bel)
213Robbe Ghys (Bel)
214Aaron Van Poucke (Bel)
215Kenneth Van Rooy (Bel)
216Jordi Warlop (Bel)
217Thimo Willems (Bel)

B&B Hotels p/b KTM
Pos.Rider Name (Country) TeamResult
221Jens Debusschere (Bel)
222Frederik Backaert (Bel)
223Cyril Barthe (Fra)
224Bert De Backer (Bel)
225Bryan Coquard (Fra)
226Jérémy Lecroq (Fra)
227Cyril Lemoine (Fra)

Team Arkea-Samsic
Pos.Rider Name (Country) TeamResult
231Amaury Capiot (Bel)
232Benjamin Declercq (Bel)
233Matis Louvel (Fra)
234Christophe Noppe (Bel)
235Markus Pajur (Est)
236Clément Russo (Fra)
237Connor Swift (GBr)

Total Direct Energie
Pos.Rider Name (Country) TeamResult
241Niki Terpstra (Ned)
242Edvald Boasson Hagen (Nor)
243Christopher Lawless (GBr)
244Adrien Petit (Fra)
245Geoffrey Soupe (Fra)
246Anthony Turgis (Fra)
247Dries Van Gestel (Bel)