Skip to main content

2020 Omloop Het Nieuwsblad Men – Start List

Deceuninck-Quick-Step
1Zdenek Stybar (Cze)
2Kasper Asgreen (Den)
3Tim Declercq (Bel)
4Bob Jungels (Lux)
5Iljo Keisse (Bel)
6Yves Lampaert (Bel)
7Florian Senechal (Fra)

Trek-Segafredo
11Mads Pedersen (Den)
12Koen De Kort (Ned)
13Alex Kirsch (Lux)
14Emils Liepins (Lat)
15Ryan Mullen (Irl)
16Jasper Stuyven (Bel)
17Edward Theuns (Bel)

Lotto Soudal
21Philippe Gilbert (Bel)
22Frederik Frison (Bel)
23Nikolas Maes (Bel)
24Brian Van Goethem (Ned)
25Brent Van Moer (Bel)
26Jelle Wallays (Bel)
27Tim Wellens (Bel)

CCC Team
31Greg Van Avermaet (Bel)
32Jonas Koch (Ger)
33Michael Schär (Swi)
34Matteo Trentin (Ita)
35Gijs Van Hoecke (Bel)
36Nathan Van Hooydonck (Bel)
37Guillaume Van Keirsbulck (Bel)

AG2R la Mondiale
41Oliver Naesen (Bel)
42Silvan Dillier (Swi)
43Julien Duval (Fra)
44Dorian Godon (Fra)
45Alexis Gougeard (Fra)
46Lawrence Naesen (Bel)
47Stijn Vandenbergh (Bel)

EF Pro Cycling
51Sep Vanmarcke (Bel)
52Moreno Hofland (Ned)
53Jens Keukeleire (Bel)
54Sebastian Langeveld (Ned)
55Logan Owen (USA)
56Jonas Rutsch (Ger)
57Tom Scully (NZl)

Astana Pro Team
61Laurens De Vreese (Bel)
62Alex Aranburu Deba (Spa)
63Fabio Felline (Ita)
64Dmitriy Gruzdev (Kaz)
65Hugo Houle (Can)
66Davide Martinelli (Ita)
67Luis León Sanchez (Spa)

Bahrain McLaren
71Dylan Teuns (Bel)
72Phil Bauhaus (Ger)
73Grega Bole (Slo)
74Sonny Colbrelli (Ita)
75Heinrich Haussler (Aus)
76Luka Pibernik (Slo)
77Chun kai Feng (Tpe)

Bora-Hansgrohe
81Erik Baska (Svk)
82Jean-Pierre Drucker (Lux)
83Patrick Gamper (Aut)
84Martin Laas (Est)
85Lukas Pöstlberger (Aut)
86Ide Schelling (Ned)
87Andreas Schillinger (Ger)

Cofidis
91Dimitri Claeys (Bel)
92Piet Allegaert (Bel)
93Cyril Lemoine (Fra)
94Emmanuel Morin (Fra)
95Damien Touze (Fra)
96Kenneth Vanbilsen (Bel)
97Julien Vermote (Bel)

Groupama-FDJ
101Stefan Küng (Swi)
102Alexys Brunel (Fra)
103Mickael Delage (Fra)
104Kévin Geniets (Lux)
105Olivier Le Gac (Fra)
106Fabian Lienhard (Swi)
107Tobias Ludvigsson (Swe)

Israel Start-Up Nation
111André Greipel (Ger)
112Jenthe Biermans (Bel)
113Guillaume Boivin (Can)
114Nils Politt (Ger)
115Reto Hollenstein (Swi)
116Krists Neilands (Lat)
117Tom Van Asbroeck (Bel)

Mitchelton-Scott
121Edoardo Affini (Ita)
122Samuel Bewley (NZl)
123Luke Durbridge (Aus)
124Alexander Edmondson (Aus)
125Alexander Konychev (Ita)
126Dion Smith (NZl)
127Robert Stannard (Aus)

Movistar Team
131Jurgen Roelandts (Bel)
132Gabriel Cullaigh (GBr)
133Juri Hollmann (Ger)
134Johan Jacobs (Swi)
135Matteo Jorgenson (USA)
136Luis Guillermo Mas Bonet (Spa)
137Eduard Prades Reverter (Spa)

Team Ineos
141Ian Stannard (GBr)
142Owain Doull (GBr)
143Christopher Lawless (GBr)
144Gianni Moscon (Ita)
145Luke Rowe (GBr)
146Ben Swift (GBr)
147Dylan Van Baarle (Ned)

Team Jumbo-Visma
151Mike Teunissen (Ned)
152Pascal Eenkhoorn (Ned)
153Amund Grøndahl Jansen (Nor)
154Thomas Leezer (Ned)
155Bert-Jan Lindeman (Ned)
156Taco Van der Hoorn (Ned)
157Maarten Wynants (Bel)

NTT Pro Cycling
161Michael Valgren Hundahl (Den)
162Michael Gogl (Aut)
163Edvald Boasson Hagen (Nor)
164Reinardt Janse van Rensburg (RSA)
165Andreas Nielsen (Den)
166Jay Thomson (RSA)
167Rasmus Tiller (Nor)

Team Sunweb
171Tiesj Benoot (Bel)
172Nikias Arndt (Ger)
173Nico Denz (Ger)
174Nils Eekhoff (Ned)
175Asbjørn Kragh Andersen (Den)
176Casper Phillip Pedersen (Den)
177Jasha Sütterlin (Ger)

UAE Team Emirates
181Alexander Kristoff (Nor)
182Mikkel Bjerg (Den)
183Tom Bohli (Swi)
184Alessandro Covi (Ita)
185Vegard Stake Laengen (Nor)
186Marco Marcato (Ita)
187Juan Sebastian Molano Benavides (Col)

Alpecin-Fenix
191Mathieu Van der Poel (Ned)
192Dries De Bondt (Bel)
193Senne Leysen (Bel)
194Kristian Sbaragli (Ita)
195Scott Thwaites (GBr)
196Petr Vakoc (Cze)
197Otto Vergaerde (Bel)

Wallonie Bruxelles
201Baptiste Planckaert (Bel)
202Sean De Bie (Bel)
203Kevyn Ista (Bel)
204Eliot Lietaer (Bel)
205Ludovic Robeet (Bel)
206Lionel Taminiaux (Bel)
207Luc Wirtgen (Lux)

Circus-Wanty Gobert
211Aime De Gendt (Bel)
212Tom Devriendt (Bel)
213Wesley Kreder (Ned)
214Kevin Van Melsen (Bel)
215Boy Van Poppel (Ned)
216Danny Van Poppel (Ned)
217Loïc Vliegen (Bel)

Sport Vlaanderen-Baloise
221Amaury Capiot (Bel)
222Gilles de Wilde (Bel)
223Edward Planckaert (Bel)
224Thomas Sprengers (Bel)
225Kenneth Van Rooy (Bel)
226Aaron Verwilst (Bel)
227Jordi Warlop (Bel)

Team Arkea-Samsic
231Benoit Jarrier (Fra)
232Kevin Ledanois (Fra)
233Daniel McLay (GBr)
234Christophe Noppe (Bel)
235Clément Russo (Fra)
236Connor Swift (GBr)
237Bram Welten (Ned)

Total Direct Energie
241Niki Terpstra (Ned)
242Damien Gaudin (Fra)
243Lorrenzo Manzin (Fra)
244Adrien Petit (Fra)
245Geoffrey Soupe (Fra)
246Anthony Turgis (Fra)
247Dries Van Gestel (Bel)