Skip to main content

Lombardi opens Lucchini's account

Results

#Rider Name (Country) TeamResult
1Omar Lombardi (Ita) Lucchini Unidelta Ecovalsabbia0:06:42
2Stefano Locatelli (Ita) De Nardi Colpack Bergamasca0:00:01
3Matteo Fedi (Ita) Team Hoppla' Magis Mavo Infissi0:00:03
4Nicola Dal Santo (Ita) Mantovani Cycling Fontana0:00:04
5Julian Arredondo Moreno (Col) Team S.C.A.P. Prefabbricati Foresi
6Andrea Pasqualon (Ita) G.S. Zalf Desiree Fior0:00:05
7Mario Sgrinzato (Ita) U.C. Trevigiani Dynamon Bottoli
8Marco Canola (Ita) G.S. Zalf Desiree Fior0:00:07
9Sonny Colbrelli (Ita) G.S. Zalf Desiree Fior0:00:08
10Alessio Marchetti (Ita) Casati Ngc Perrel Asd0:00:11
11Patrick Facchini (Ita) U.C. Trevigiani Dynamon Bottoli
12Eugenio Alafaci (Ita) Lucchini Unidelta Ecovalsabbia0:00:12
13Francesco Man Bongiorno (Ita) Futura Team - Matricardi
14Matteo Mammini (Ita) Mastromarco Chianti Sensi
15Enrico Barbin (Ita) U.C. Trevigiani Dynamon Bottoli0:00:13
16Matteo Ciavatta (Ita) Monturano-Civitanova-Cascinare
17Gianluca Leonardi (Ita) Marchiol-Pasta Montegrappa-Orogi
18Ivan Balykin (Ita) U.S. F. Coppi Gazzera Videa0:00:16
19Marco Coledan (Ita) U.C. Trevigiani Dynamon Bottoli
20Giorgio Cecchinel (Ita) G.S. Zalf Desiree Fior0:00:17
21Daniele Dall'oste (Ita) Team Palazzago Elledent Rad
22Matteo Marcolin (Ita) G.S. Zalf Desiree Fior
23Mirko Puccioni (Ita) Mastromarco Chianti Sensi0:00:18
24Davide Orrico (Ita) De Nardi Colpack Bergamasca
25Edoardo Zardini (Ita) Mantovani Cycling Fontana
26Rafal Majka (Pol) Petroli Firenze-Cyclingteam
27Matteo Trentin (Ita) Marchiol-Pasta Montegrappa-Orogi
28Antonino Casim Parrinello (Ita) Bedogni Grassi Natalini0:00:19
29Andrea Girardini (Ita) G.S. Team Trentino0:00:20
30Mattia Ceola (Ita) U.S. F. Coppi Gazzera Videa
31Diego Florio (Ita) Team Palazzago Elledent Rad
32Francesco Lasca (Ita) Bedogni Grassi Natalini
33Andrea Concini (Ita) G.S. Team Trentino0:00:21
34Mirko Tedeschi (Ita) Casati Ngc Perrel Asd
35Gennady Tatarinov (Rus) Russian National Team0:00:22
36Andrea Di Corrado (Ita) De Nardi Colpack Bergamasca
37Jakub Novak (Cze) S.C. Sergio Dalfiume
38Ferraz Affonso Murilo (Bra) Progettociclismo Evo Team Asd
39Salvatore Puccio (Ita) Bedogni Grassi Natalini0:00:23
40Simon Holt (GBr) De Nardi Colpack Bergamasca0:00:24
41Fabrizio Di Lizio (Ita) Monturano-Civitanova-Cascinare
42Fabio Virgili (Ita) Monturano-Civitanova-Cascinare
43Mirko Castelli (Ita) S.C. Sergio Dalfiume0:00:25
44Michele Foppoli (Ita) Delio Gallina S.Inox Asd
45Pietro Orto (Ita) Petroli Firenze-Cyclingteam
46Mattia Cattaneo (Ita) U.C. Trevigiani Dynamon Bottoli
47Emanuel Roberti (Ita) Mastromarco Chianti Sensi
48Fabio Aru (Ita) Team Palazzago Elledent Rad
49Gideon Rodrigues Monteiro (Bra) Marchiol-Pasta Montegrappa-Orogi0:00:26
50Nicolo' Martinello (Ita) U.S. F. Coppi Gazzera Videa
51Elia Favilli (Ita) Petroli Firenze-Cyclingteam
52Alessandro Calderan (Ita) Cycling Team Friuli
53Rustam Gaynutdinov (Rus) Russian National Team
54Antonio Santoro (Ita) Mastromarco Chianti Sensi
55Simone Baldissera (Ita) G.S. Team Trentino0:00:27
56Andrea Palini (Ita) Gavardo Tecmor
57Alfio Locatelli (Ita) Team Palazzago Elledent Rad
58Vainer Ravaioli (Ita) Team Hoppla' Magis Mavo Infissi
59Luca Donella (Ita) Gs Podenzano
60Nicola Bonacci (Ita) Asd S.C. Reda Mokador
61Maxim Kumilevski (Blr) Gs Podenzano0:00:28
62Jonat Monsalve Pertsinidis (Ven) Mastromarco Chianti Sensi
63Costantino Bedin Mattia (Ita) Generali
64Franco Pizzingrilli (Ita) Team Palazzago Elledent Rad
65Thomas Casarotto (Ita) Generali0:00:30
66Antonio Marchiori (Ita) U.S. F. Coppi Gazzera Videa
67Marcello Franzini (Ita) Lucchini Unidelta Ecovalsabbia0:00:31
68Fabrizio Daniele (Ita) Progettociclismo Evo Team Asd0:00:32
69Daniele Angelini (Ita) Gs Podenzano
70Marco Amicabile (Ita) Delio Gallina S.Inox Asd
71Luigi Saronni (Ita) U.C. Pregnana
72Daniele Aldegheri (Ita) Mantovani Cycling Fontana0:00:33
73Francesco Piazza (Ita) S.C. Sergio Dalfiume
74Gianfranco Zilioli (Ita) De Nardi Colpack Bergamasca
75Mirko Nosotti (Ita) Casati Ngc Perrel Asd
76Gian Marco Di Francesco (Ita) M. Pantani - Caffe' Mokambo Asd
77Gaetano Zenna (Ita) Asd S.C. Reda Mokador0:00:34
78Diego Aldegheri (Ita) Mantovani Cycling Fontana
79Nathan Pertica (Ita) Gs Podenzano
80Oleg Usanin (Rus) Russian National Team
81Piergiacomo Marcolina (Ita) Cycling Team Friuli
82Nicola Gaffurini (Ita) Delio Gallina S.Inox Asd
83Corrado Lampa (Ita) Team S.C.A.P. Prefabbricati Foresi0:00:35
84Andrea Magrin (Ita) Cycling Team Friuli0:00:36
85Samuele Galligani (Ita) Mastromarco Chianti Sensi
86Alexandru Gradinaru Birgu (Rom) Team Hoppla' Magis Mavo Infissi
87Giacomo Mossali (Ita) De Nardi Colpack Bergamasca0:00:37
88Christian Delle Stelle (Ita) U.C. Trevigiani Dynamon Bottoli
89Emanuele Poli (Ita) Flash Team Asd
90Roberto Greselin (Ita) Mantovani Cycling Fontana
91Danilo Celano (Ita) Team S.C.A.P. Prefabbricati Foresi
92Nicholas Favalli (Ita) Mantovani Cycling Fontana
93Marco Benfatto (Ita) G.S. Zalf Desiree Fior
94Mirco Maestri (Ita) Gs Podenzano0:00:38
95Christian Grazian (Ita) Cycling Team Friuli
96Alessio Vescovo (Ita) Casati Ngc Perrel Asd0:00:39
97Giorgio Bocchiola (Ita) Casati Ngc Perrel Asd
98Riccardo Stacchiotti (Ita) Asd S.C. Reda Mokador0:00:40
99Lorenzo Mola (Ita) Delio Gallina S.Inox Asd
100Paolo Mondini (Ita) Flash Team Asd
101Michele Simoni (Ita) Lucchini Unidelta Ecovalsabbia0:00:41
102Luca Valcarenghi (Ita) Asd S.C. Reda Mokador
103F.Q. Alexandru Catavei (Rom) S.C. Sergio Dalfiume0:00:42
104Tom Kohn (Lux) Generali
105Lorenzo Lancini (Ita) Gavardo Tecmor
106Mattia Melchiori (Ita) G.S. Team Trentino
107Vincenzo Bernardelli (Ita) Lucchini Unidelta Ecovalsabbia
108Piero Baffi (Ita) Lucchini Unidelta Ecovalsabbia
109Matteo Loda (Ita) U.C. Pregnana0:00:43
110Konstantin Yakimov (Rus) Russian National Team
111Gaetano Romaggioli (Ita) M. Pantani - Caffe' Mokambo Asd
112Lorenzo Alessi (Ita) Flash Team Asd
113Yauheni Ivanou (Blr) Futura Team - Matricardi
114Federico De Gaspari (Ita) Marchiol-Pasta Montegrappa-Orogi0:00:44
115Marco Marinuk (Ita) M. Pantani - Caffe' Mokambo Asd0:00:45
116Claudio Zanotti (Ita) Delio Gallina S.Inox Asd
117Nicola Testi (Ita) Team Hoppla' Magis Mavo Infissi0:00:46
118Sergey Alekhin (Rus) Russian National Team0:00:47
119Marco Ceglia (Ita) Bedogni Grassi Natalini
120Zhivkov Yovchev Yovcho (Bul) Cycling Team Friuli
121Kirill Sinitsyn (Rus) Russian National Team
122Gianluca Marcon (Ita) U.S. F. Coppi Gazzera Videa
123Alberto Semenzato (Ita) Generali
124Andrea Poli (Ita) Bedogni Grassi Natalini0:00:48
125Enrico Fiaschi (Ita) Team Hoppla' Magis Mavo Infissi
126Ivan Martinelli (Ita) Futura Team - Matricardi
127Nicola Danesi (Ita) Gavardo Tecmor
128Nicola Ruffoni (Ita) Gavardo Tecmor0:00:49
129Annino De Marco (Ita) Petroli Firenze-Cyclingteam
130Francesco Morosetti (Ita) Monturano-Civitanova-Cascinare
131Riccardo Biasio (Ita) Marchiol-Pasta Montegrappa-Orogi0:00:50
132Ivan Zuliani Yari (Ita) Progettociclismo Evo Team Asd
133Carlo Ferri (Ita) M. Pantani - Caffe' Mokambo Asd
134Luca Galvani (Ita) S.C. Sergio Dalfiume0:00:51
135Federico Costantino (Ita) Progettociclismo Evo Team Asd
136Marco Peluso (Ita) Team S.C.A.P. Prefabbricati Foresi
137Andrea Peroni (Ita) Team S.C.A.P. Prefabbricati Foresi0:00:52
138Massimili Barbero Piantino (Ita) Progettociclismo Evo Team Asd0:00:53
139Nicola Pennacchini (Ita) Asd S.C. Reda Mokador
140Andrea Vassallo (Ita) Progettociclismo Evo Team Asd0:00:55
141Domenico Losani (Ita) Team S.C.A.P. Prefabbricati Foresi0:00:57
142Manuel Zuffa (Ita) Flash Team Asd
143Fabio Tommassini (Ita) Asd S.C. Reda Mokador
144Nicola Lazzarotto (Ita) Fenice-Zema-Utensilnord Asd0:00:58
145Rene Berloffa (Ita) G.S. Team Trentino
146Andrea Magni (Ita) Team Palazzago Elledent Rad
147Elia Rebecchi (Ita) U.C. Pregnana
148Simone Lolli (Ita) Flash Team Asd0:00:59
149Davide Foresti (Ita) Gs Podenzano
150Carmelo Deni (Ita) Casati Ngc Perrel Asd0:01:00
151Pietro Buzzi (Ita) Futura Team - Matricardi0:01:01
152Stefano Melegaro (Ita) Marchiol-Pasta Montegrappa-Orogi
153Nicholas Luca Alberti (Ita) Bedogni Grassi Natalini0:01:02
154Mattia Moresco (Ita) U.S. F. Coppi Gazzera Videa
155Luigi Nardinocchi (Ita) Monturano-Civitanova-Cascinare
156Marco Zanotti (Ita) Delio Gallina S.Inox Asd
157Mattia Nebuloni (Ita) U.C. Pregnana0:01:03
158Sonny Corona (Ita) Fenice-Zema-Utensilnord Asd0:01:04
159Vincenzo Provenzano (Ita) Fenice-Zema-Utensilnord Asd0:01:05
160Francesco Padoin (Ita) G.S. Team Trentino0:01:06
161Marino Pavan (Ita) Fenice-Zema-Utensilnord Asd
162Simone Fruini (Ita) Petroli Firenze-Cyclingteam0:01:07
163Sebastiano Dal Cappello (Ita) Generali0:01:08
164Eric Pandolfini (Ita) S.C. Sergio Dalfiume0:01:10
165Thomas Fiumana (Ita) Team Hoppla' Magis Mavo Infissi0:01:11
166Gino Righetti (Fra) M. Pantani - Caffe' Mokambo Asd0:01:13
167Enea Roberto Bertuccelli (Ita) Futura Team - Matricardi0:01:15
168Dario Mantelli (Ita) Petroli Firenze-Cyclingteam0:01:17
169Roberto Corti (Ita) Gavardo Tecmor0:01:20
170Sante Forlini (Ita) M. Pantani - Caffe' Mokambo Asd
171Nicola Avoledo (Ita) Cycling Team Friuli0:01:30
172Michele Mura (Ita) U.C. Pregnana0:01:31
173Davide Rizzolini (Ita) Fenice-Zema-Utensilnord Asd0:01:41
174Ivan Lavagna (Ita) U.C. Pregnana0:01:45
175Juri Tarroni (Ita) Flash Team Asd0:01:53

General classification
#Rider Name (Country) TeamResult
1Omar Lombardi (Ita) Lucchini Unidelta Ecovalsabbia0:06:42
2Stefano Locatelli (Ita) De Nardi Colpack Bergamasca0:00:01
3Matteo Fedi (Ita) Team Hoppla' Magis Mavo Infissi0:00:03
4Nicola Dal Santo (Ita) Mantovani Cycling Fontana0:00:04
5Julian Arredondo Moreno (Col) Team S.C.A.P. Prefabbricati Foresi
6Andrea Pasqualon (Ita) G.S. Zalf Desiree Fior0:00:05
7Mario Sgrinzato (Ita) U.C. Trevigiani Dynamon Bottoli
8Marco Canola (Ita) G.S. Zalf Desiree Fior0:00:07
9Sonny Colbrelli (Ita) G.S. Zalf Desiree Fior0:00:08
10Alessio Marchetti (Ita) Casati Ngc Perrel Asd0:00:11
11Patrick Facchini (Ita) U.C. Trevigiani Dynamon Bottoli
12Eugenio Alafaci (Ita) Lucchini Unidelta Ecovalsabbia0:00:12
13Francesco Man Bongiorno (Ita) Futura Team - Matricardi
14Matteo Mammini (Ita) Mastromarco Chianti Sensi
15Enrico Barbin (Ita) U.C. Trevigiani Dynamon Bottoli0:00:13
16Matteo Ciavatta (Ita) Monturano-Civitanova-Cascinare
17Gianluca Leonardi (Ita) Marchiol-Pasta Montegrappa-Orogi
18Ivan Balykin (Ita) U.S. F. Coppi Gazzera Videa0:00:16
19Marco Coledan (Ita) U.C. Trevigiani Dynamon Bottoli
20Giorgio Cecchinel (Ita) G.S. Zalf Desiree Fior0:00:17
21Daniele Dall'oste (Ita) Team Palazzago Elledent Rad
22Matteo Marcolin (Ita) G.S. Zalf Desiree Fior
23Mirko Puccioni (Ita) Mastromarco Chianti Sensi0:00:18
24Davide Orrico (Ita) De Nardi Colpack Bergamasca
25Edoardo Zardini (Ita) Mantovani Cycling Fontana
26Rafal Majka (Pol) Petroli Firenze-Cyclingteam
27Matteo Trentin (Ita) Marchiol-Pasta Montegrappa-Orogi
28Antonino Casim Parrinello (Ita) Bedogni Grassi Natalini0:00:19
29Andrea Girardini (Ita) G.S. Team Trentino0:00:20
30Mattia Ceola (Ita) U.S. F. Coppi Gazzera Videa
31Diego Florio (Ita) Team Palazzago Elledent Rad
32Francesco Lasca (Ita) Bedogni Grassi Natalini
33Andrea Concini (Ita) G.S. Team Trentino0:00:21
34Mirko Tedeschi (Ita) Casati Ngc Perrel Asd
35Gennady Tatarinov (Rus) Russian National Team0:00:22
36Andrea Di Corrado (Ita) De Nardi Colpack Bergamasca
37Jakub Novak (Cze) S.C. Sergio Dalfiume
38Ferraz Affonso Murilo (Bra) Progettociclismo Evo Team Asd
39Salvatore Puccio (Ita) Bedogni Grassi Natalini0:00:23
40Simon Holt (GBr) De Nardi Colpack Bergamasca0:00:24
41Fabrizio Di Lizio (Ita) Monturano-Civitanova-Cascinare
42Fabio Virgili (Ita) Monturano-Civitanova-Cascinare
43Mirko Castelli (Ita) S.C. Sergio Dalfiume0:00:25
44Michele Foppoli (Ita) Delio Gallina S.Inox Asd
45Pietro Orto (Ita) Petroli Firenze-Cyclingteam
46Mattia Cattaneo (Ita) U.C. Trevigiani Dynamon Bottoli
47Emanuel Roberti (Ita) Mastromarco Chianti Sensi
48Fabio Aru (Ita) Team Palazzago Elledent Rad
49Gideon Rodrigues Monteiro (Bra) Marchiol-Pasta Montegrappa-Orogi0:00:26
50Nicolo' Martinello (Ita) U.S. F. Coppi Gazzera Videa
51Elia Favilli (Ita) Petroli Firenze-Cyclingteam
52Alessandro Calderan (Ita) Cycling Team Friuli
53Rustam Gaynutdinov (Rus) Russian National Team
54Antonio Santoro (Ita) Mastromarco Chianti Sensi
55Simone Baldissera (Ita) G.S. Team Trentino0:00:27
56Andrea Palini (Ita) Gavardo Tecmor
57Alfio Locatelli (Ita) Team Palazzago Elledent Rad
58Vainer Ravaioli (Ita) Team Hoppla' Magis Mavo Infissi
59Luca Donella (Ita) Gs Podenzano
60Nicola Bonacci (Ita) Asd S.C. Reda Mokador
61Maxim Kumilevski (Blr) Gs Podenzano0:00:28
62Jonat Monsalve Pertsinidis (Ven) Mastromarco Chianti Sensi
63Costantino Bedin Mattia (Ita) Generali
64Franco Pizzingrilli (Ita) Team Palazzago Elledent Rad
65Thomas Casarotto (Ita) Generali0:00:30
66Antonio Marchiori (Ita) U.S. F. Coppi Gazzera Videa
67Marcello Franzini (Ita) Lucchini Unidelta Ecovalsabbia0:00:31
68Fabrizio Daniele (Ita) Progettociclismo Evo Team Asd0:00:32
69Daniele Angelini (Ita) Gs Podenzano
70Marco Amicabile (Ita) Delio Gallina S.Inox Asd
71Luigi Saronni (Ita) U.C. Pregnana
72Daniele Aldegheri (Ita) Mantovani Cycling Fontana0:00:33
73Francesco Piazza (Ita) S.C. Sergio Dalfiume
74Gianfranco Zilioli (Ita) De Nardi Colpack Bergamasca
75Mirko Nosotti (Ita) Casati Ngc Perrel Asd
76Gian Marco Di Francesco (Ita) M. Pantani - Caffe' Mokambo Asd
77Gaetano Zenna (Ita) Asd S.C. Reda Mokador0:00:34
78Diego Aldegheri (Ita) Mantovani Cycling Fontana
79Nathan Pertica (Ita) Gs Podenzano
80Oleg Usanin (Rus) Russian National Team
81Piergiacomo Marcolina (Ita) Cycling Team Friuli
82Nicola Gaffurini (Ita) Delio Gallina S.Inox Asd
83Corrado Lampa (Ita) Team S.C.A.P. Prefabbricati Foresi0:00:35
84Andrea Magrin (Ita) Cycling Team Friuli0:00:36
85Samuele Galligani (Ita) Mastromarco Chianti Sensi
86Alexandru Gradinaru Birgu (Rom) Team Hoppla' Magis Mavo Infissi
87Giacomo Mossali (Ita) De Nardi Colpack Bergamasca0:00:37
88Christian Delle Stelle (Ita) U.C. Trevigiani Dynamon Bottoli
89Emanuele Poli (Ita) Flash Team Asd
90Roberto Greselin (Ita) Mantovani Cycling Fontana
91Danilo Celano (Ita) Team S.C.A.P. Prefabbricati Foresi
92Nicholas Favalli (Ita) Mantovani Cycling Fontana
93Marco Benfatto (Ita) G.S. Zalf Desiree Fior
94Mirco Maestri (Ita) Gs Podenzano0:00:38
95Christian Grazian (Ita) Cycling Team Friuli
96Alessio Vescovo (Ita) Casati Ngc Perrel Asd0:00:39
97Giorgio Bocchiola (Ita) Casati Ngc Perrel Asd
98Riccardo Stacchiotti (Ita) Asd S.C. Reda Mokador0:00:40
99Lorenzo Mola (Ita) Delio Gallina S.Inox Asd
100Paolo Mondini (Ita) Flash Team Asd
101Michele Simoni (Ita) Lucchini Unidelta Ecovalsabbia0:00:41
102Luca Valcarenghi (Ita) Asd S.C. Reda Mokador
103F.Q. Alexandru Catavei (Rom) S.C. Sergio Dalfiume0:00:42
104Tom Kohn (Lux) Generali
105Lorenzo Lancini (Ita) Gavardo Tecmor
106Mattia Melchiori (Ita) G.S. Team Trentino
107Vincenzo Bernardelli (Ita) Lucchini Unidelta Ecovalsabbia
108Piero Baffi (Ita) Lucchini Unidelta Ecovalsabbia
109Matteo Loda (Ita) U.C. Pregnana0:00:43
110Konstantin Yakimov (Rus) Russian National Team
111Gaetano Romaggioli (Ita) M. Pantani - Caffe' Mokambo Asd
112Lorenzo Alessi (Ita) Flash Team Asd
113Yauheni Ivanou (Blr) Futura Team - Matricardi
114Federico De Gaspari (Ita) Marchiol-Pasta Montegrappa-Orogi0:00:44
115Marco Marinuk (Ita) M. Pantani - Caffe' Mokambo Asd0:00:45
116Claudio Zanotti (Ita) Delio Gallina S.Inox Asd
117Nicola Testi (Ita) Team Hoppla' Magis Mavo Infissi0:00:46
118Sergey Alekhin (Rus) Russian National Team0:00:47
119Marco Ceglia (Ita) Bedogni Grassi Natalini
120Zhivkov Yovchev Yovcho (Bul) Cycling Team Friuli
121Kirill Sinitsyn (Rus) Russian National Team
122Gianluca Marcon (Ita) U.S. F. Coppi Gazzera Videa
123Alberto Semenzato (Ita) Generali
124Andrea Poli (Ita) Bedogni Grassi Natalini0:00:48
125Enrico Fiaschi (Ita) Team Hoppla' Magis Mavo Infissi
126Ivan Martinelli (Ita) Futura Team - Matricardi
127Nicola Danesi (Ita) Gavardo Tecmor
128Nicola Ruffoni (Ita) Gavardo Tecmor0:00:49
129Annino De Marco (Ita) Petroli Firenze-Cyclingteam
130Francesco Morosetti (Ita) Monturano-Civitanova-Cascinare
131Riccardo Biasio (Ita) Marchiol-Pasta Montegrappa-Orogi0:00:50
132Ivan Zuliani Yari (Ita) Progettociclismo Evo Team Asd
133Carlo Ferri (Ita) M. Pantani - Caffe' Mokambo Asd
134Luca Galvani (Ita) S.C. Sergio Dalfiume0:00:51
135Federico Costantino (Ita) Progettociclismo Evo Team Asd
136Marco Peluso (Ita) Team S.C.A.P. Prefabbricati Foresi
137Andrea Peroni (Ita) Team S.C.A.P. Prefabbricati Foresi0:00:52
138Massimili Barbero Piantino (Ita) Progettociclismo Evo Team Asd0:00:53
139Nicola Pennacchini (Ita) Asd S.C. Reda Mokador
140Andrea Vassallo (Ita) Progettociclismo Evo Team Asd0:00:55
141Domenico Losani (Ita) Team S.C.A.P. Prefabbricati Foresi0:00:57
142Manuel Zuffa (Ita) Flash Team Asd
143Fabio Tommassini (Ita) Asd S.C. Reda Mokador
144Nicola Lazzarotto (Ita) Fenice-Zema-Utensilnord Asd0:00:58
145Rene Berloffa (Ita) G.S. Team Trentino
146Andrea Magni (Ita) Team Palazzago Elledent Rad
147Elia Rebecchi (Ita) U.C. Pregnana
148Simone Lolli (Ita) Flash Team Asd0:00:59
149Davide Foresti (Ita) Gs Podenzano
150Carmelo Deni (Ita) Casati Ngc Perrel Asd0:01:00
151Pietro Buzzi (Ita) Futura Team - Matricardi0:01:01
152Stefano Melegaro (Ita) Marchiol-Pasta Montegrappa-Orogi
153Nicholas Luca Alberti (Ita) Bedogni Grassi Natalini0:01:02
154Mattia Moresco (Ita) U.S. F. Coppi Gazzera Videa
155Luigi Nardinocchi (Ita) Monturano-Civitanova-Cascinare
156Marco Zanotti (Ita) Delio Gallina S.Inox Asd
157Mattia Nebuloni (Ita) U.C. Pregnana0:01:03
158Sonny Corona (Ita) Fenice-Zema-Utensilnord Asd0:01:04
159Vincenzo Provenzano (Ita) Fenice-Zema-Utensilnord Asd0:01:05
160Francesco Padoin (Ita) G.S. Team Trentino0:01:06
161Marino Pavan (Ita) Fenice-Zema-Utensilnord Asd
162Simone Fruini (Ita) Petroli Firenze-Cyclingteam0:01:07
163Sebastiano Dal Cappello (Ita) Generali0:01:08
164Eric Pandolfini (Ita) S.C. Sergio Dalfiume0:01:10
165Thomas Fiumana (Ita) Team Hoppla' Magis Mavo Infissi0:01:11
166Gino Righetti (Fra) M. Pantani - Caffe' Mokambo Asd0:01:13
167Enea Roberto Bertuccelli (Ita) Futura Team - Matricardi0:01:15
168Dario Mantelli (Ita) Petroli Firenze-Cyclingteam0:01:17
169Roberto Corti (Ita) Gavardo Tecmor0:01:20
170Sante Forlini (Ita) M. Pantani - Caffe' Mokambo Asd
171Nicola Avoledo (Ita) Cycling Team Friuli0:01:30
172Michele Mura (Ita) U.C. Pregnana0:01:31
173Davide Rizzolini (Ita) Fenice-Zema-Utensilnord Asd0:01:41
174Ivan Lavagna (Ita) U.C. Pregnana0:01:45
175Juri Tarroni (Ita) Flash Team Asd0:01:53

Latest on Cyclingnews