Omloop Het Nieuwsblad 2018 provisional start list

Starters as of February 14, 2018

Omloop Het Nieuwsblad provisional start list

BMC Racing Team
#Rider Name (Country) Team 
1Greg Van Avermaet (Bel)  
2Alberto Bettiol (Ita)  
3Jean-Pierre Drucker (Lux)  
4Stefan Küng (Swi)  
5Jurgen Roelandts (Bel)  
6Michael Schär (Swi)  
7Nathan Van Hooydonck (Bel)  
AG2R - La Mondiale
#Rider Name (Country) Team 
11Gediminas Bagdonas (Ltu)  
12Nico Denz (Ger)  
13Silvan Dillier (Swi)  
14Julien Duval (Fra)  
15Alexis Gougeard (Fra)  
16Oliver Naesen (Bel)  
17Stijn Vandenbergh (Bel)  
Astana Pro Team
#Rider Name (Country) Team 
21Laurens De Vreese (Bel)  
22Oscar Gatto (Ita)  
23Dmitriy Gruzdev (Kaz)  
24Truls Korsaeth (Nor)  
25Alexey Lutsenko (Kaz)  
26Magnus Cort Nielsen (Den)  
27Michael Valgren (Den)  
Bahrain Merida
#Rider Name (Country) Team 
31Grega Bole (Slo)  
32Borut Bozic (Slo)  
33Sonny Colbrelli (Ita)  
34Ivan Garcia (Spa)  
35Heinrich Haussler (Aus)  
36Kristijan Koren (Slo)  
37Luka Pibernik (Slo)  
Bora- Hansgrohe
#Rider Name (Country) Team 
41Marcus Burghardt (Ger)  
42Daniel Oss (Ita)  
43Christoph Pfingsten (Ger)  
44Lukas Pöstlberger (Aut)  
45Aleksejs Saramotins (Lat)  
46Andreas Schillinger (Ger)  
47Michael Schwarzmann (Ger)  
EF Education First-Drapac p/b Cannondale
#Rider Name (Country) Team 
51Matti Breschel (Den)  
52Mitchell Docker (Aus)  
53Sebastian Langeveld (Ned)  
54Sacha Modolo (Ita)  
55Tom Scully (NZl)  
56Tom Van Asbroeck (Bel)  
57Sep Vanmarcke (Bel)  
FDJ
#Rider Name (Country) Team 
61Arnaud Demare (Fra)  
62Antoine Duchesne (Can)  
63Jacopo Guarnieri (Ita)  
64Daniel Hoelgaard (Nor)  
65Ignatas Konovalovas (Ltu)  
66Olivier Le Gac (Fra)  
67Ramon Sinkeldam (Ned)  
Lotto - Soudal
#Rider Name (Country) Team 
71Tiesj Benoot (Bel)  
72Jasper De Buyst (Bel)  
73Jens Keukeleire (Bel)  
74Nikolas Maes (Bel)  
75Lawrence Naesen (Bel)  
76Jelle Wallays (Bel)  
77Tim Wellens (Bel)  
Mitchelton-Scott
#Rider Name (Country) Team 
81Sam Bewley (NZl)  
82Luke Durbridge (Aus)  
83Alex Edmondson (Aus)  
84Mathew Hayman (Aus)  
85Michael Hepburn (Aus)  
86Christopher Juul Jensen (Den)  
87Matteo Trentin (Ita)  
Quick-Step Floors
#Rider Name (Country) Team 
91Dries Devenyns (Bel)  
92Fernando Gaviria (Col)  
93Phillippe Gilbert (Bel)  
94Iljo Keisse (Bel)  
95Yves Lampaert (Bel)  
96Zdenek Stybar (Cze)  
97Niki Terpstra (Ned)  
Team Dimension Data
#Rider Name (Country) Team 
101Edvald Boasson Hagen (Nor)  
102Nicolas Dougall (RSA)  
103Bernhard Eisel (Aut)  
104Ryan Gibbons (RSA)  
105Jay Thomson (RSA)  
106Scott Thwaites (GBr)  
107Julien Vermote (Bel)  
Team Katusha - Alpecin
#Rider Name (Country) Team 
111Jenthe Biermans (Bel)  
112Reto Hollenstein (Swi)  
113Viacheslav Kuznetsov (Rus)  
114Marco Mathis (Ger)  
115Baptiste Planckaert (Bel)  
116Nils Politt (Ger)  
117Mads Würtz Schmidt (Den)  
Team Lotto NL - Jumbo
#Rider Name (Country) Team 
121Lars Boom (Ned)  
122Amund Grøndahl Jansen (Nor)  
123Thomas Leezer (Ned)  
124Bert-Jan Lindeman (Ned)  
125Timo Roosen (Ned)  
126Bram Tankink (Ned)  
127Maarten Wynants (Bel)  
Team Sky
#Rider Name (Country) Team 
131Jonathan Dibben (GBr)  
132Owain Doull (GBr)  
133Michal Golas (Pol)  
134Christian Knees (Ger)  
135Christopher Lawless (GBr)  
136Dylan van Baarle (Ned)  
137Lukasz Wisniowski (Pol)  
Team Sunweb
#Rider Name (Country) Team 
141Søren Kragh Andersen (Den)  
142Roy Curvers (Ned)  
143Jai Hindley (Aus)  
144Michael Matthews (Aus)  
145Tom Stamsnijder (Ned)  
146Edward Theuns (Bel)  
147Martijn Tusveld (Ned)  
Trek-Segafredo
#Rider Name (Country) Team 
151Fabio Felline (Ita)  
152Ryan Mullen (Irl)  
153Giacomo Nizzolo (Ita)  
154Gregory Rast (Swi)  
155Kiel Reijnen (USA)  
156Jasper Stuyven (Bel)  
157Boy van Poppel (Ned)  
UAE Team Emirates
#Rider Name (Country) Team 
161Matteo Bono (Ita)  
162Simone Consonni (Ita)  
163Filippo Ganna (Ita)  
164Marco Marcato (Ita)  
165Aleksandr Riabushenko (Blr)  
166Ben Swift (GBr)  
167Oliviero Troia (Ita)  
Cofidis, Solutions Crédits
#Rider Name (Country) Team 
171Dimitri Claeys (Bel)  
172Hugo Hofstetter (Fra)  
173Christophe Laporte (Fra)  
174Cyril Lemoine (Fra)  
175Anthony Turgis (Fra)  
176Bert Van Lerberghe (Bel)  
177Kenneth Vanbilsen (Bel)  
Roompot - Nederlandse Loterij
#Rider Name (Country) Team 
181Jesper Asselman (Ned)  
182Floris Gerts (Ned)  
183Pim Ligthart (Ned)  
184Elmar Reinders (Ned)  
185Sjoerd van Ginneken (Ned)  
186Brian van Goethem (Ned)  
187Coen Vermeltfoort (Ned)  
Sport Vlaanderen-Baloise
#Rider Name (Country) Team 
191Amaury Capiot (Bel)  
192Aimé De Gendt (Bel)  
193Maxime Farazijn (Bel)  
194Edward Planckaert (Bel)  
195Jonas Rickaert (Bel)  
196Dries Van Gestel (Bel)  
197Preben Van Hecke (Bel)  
Team Fortuneo-Samsic
#Rider Name (Country) Team 
201Michael Carbel (Den)  
202Maxime Daniel (Fra)  
203Arnaud Gerard (Fra)  
204Benoit Jarrier (Fra)  
205Pierre-Luc Perichon (Fra)  
206Florian Vachon (Fra)  
207Bram Welten (Ned)  
Veranda's Willems-Crelan
#Rider Name (Country) Team 
211Sean De Bie (Bel)  
212Dries De Bondt (Bel)  
213Stijn Devolder (Bel)  
214Huub Duijn (Ned)  
215Stijn Steels (Bel)  
216Wout Van Aert (Bel)  
217Zico Waeytens (Bel)  
Vital Concept Cycling Club
#Rider Name (Country) Team 
221Kris Boeckmans (Bel)  
222Bryan Coquard (Fra)  
223Bert De Backer (Bel)  
224Johan Le Bon (Fra)  
225Jérémy Lecroq (Fra)  
226Julien Morice (Fra)  
227Jonas Vangenechten (Bel)  
Wanty - Groupe Gobert
#Rider Name (Country) Team 
231Frederik Backaert (Bel)  
232Tom Devriendt (Bel)  
233Wesley Kreder (Ned)  
234Yoann Offredo (Fra)  
235Guillaume Van Keirsbulck (Bel)  
236Kevin Van Melsen (Bel)  
237Pieter Vanspeybrouck (Bel)  
WB Aqua Protect Veranclassic
#Rider Name (Country) Team 
241Ludwig De Winter (Bel)  
242Kevyn Ista (Bel)  
243Justin Jules (Fra)  
244Alex Kirsch (Lux)  
245Franklin Six (Bel)  
246Lukas Sprengler (Swi)  
247Maxime Vantomme (Bel)  

Related Articles

Back to top