Chamorro beats Borrajo to stage victory

Santos' lead holds steady

Results

#Rider Name (Country) TeamResult
1Francisco Chamorro (Arg) São José dos Campos1:19:47 
2Anibal Borrajo (USA) Jamis Sutter Home - USA  
3Hector Aguilar (Uru) Funvic/Marcondes Cesar/Gelog/Pinda  
4Roberto Pinheiro (Bra) Funvic/Marcondes Cesar/Gelog/Pinda  
5Fabiano Mota (Bra) GRCE Memorial/Pref Santos/Giant  
6Robson Dias (Bra) São José dos Campos  
7Tomas Gil (Arg) Start Cycling Team - Argentina  
8Glauber Nascimento (Bra) Suzano/Ecus/GTK/Ciclomania/Protec  
9Luiz Ortiz Jr (Bra) Seleção Paulista  
10Thiago Damasceno (Bra) Sao Francisco Saude/KHS/SME Rib. Preto  
11Daniel Rogelin (Bra) São José dos Campos  
12Geraldo Souza Jr (Bra) São Lucas Saúde/Giant/Ciclo Ravena/UAC  
13Alejandro Borrajo (USA) Jamis Sutter Home - USA  
14Edgardo Simon (Arg) Funvic/Marcondes Cesar/Gelog/Pinda  
15Jeremy Yates (NZl) Blackpeloton/Cicloravena/Lan-New Zealand  
16Tyler Wren (USA) Jamis Sutter Home - USA  
17Magno Nazaret (Bra) Funvic/Marcondes Cesar/Gelog/Pinda  
18Richard Mascaranas (Uru) Alas Rojas de Santa Lucia - Uruguai  
19Flavio Santos (Bra) Funvic/Marcondes Cesar/Gelog/Pinda  
20Alan Maniezzo (Bra) Altolim/Assis-Amea  
21Renato Ruiz (Bra) Cesc São Caetano/PZ Racing/Kuruma/DKS  
22Flavio Reblin (Bra) Avaí F.C/FME Florianópolis/APGF  
23Luis Tavares (Bra) Cesc São Caetano/PZ Racing/Kuruma/DKS  
24Antonio Nascimento (Bra) GRCE Memorial/Pref Santos/Giant  
25Fabricio Morandi (Bra) São José dos Campos  
26Rene Carvalho (Bra) Suzano/Ecus/GTK/Ciclomania/Protec  
27Florian Tenbruck (Ger) RSC Komet Ludwigsburg - Germany  
28Mauricio Knapp (Bra) Cesc São Caetano/PZ Racing/Kuruma/DKS  
29Adelio Silva (Bra) Velo/Seme Rio Claro  
30Mauricio Morandi (Bra) São José dos Campos  
31Isaac Tomborelli (Bra) Seleção Paulista  
32Halysson Ferreira (Bra) Velo/Seme Rio Claro  
33Christian Pimentel (Bra) Seleção Paulista  
34Mauricio Frazer (Arg) Start Cycling Team - Argentina  
35Gregolry Panizo (Bra) Clube DataRo de Ciclismo  
36Renato Seabra (Bra) Clube DataRo de Ciclismo  
37Sidnei Santos (Bra) Seleção Paulista  
38Marcus Kuhn (Ger) RSC Komet Ludwigsburg - Germany  
39Adriano Martins (Bra) Padaria Real/Ceu Azul Alim./Cannondalle  
40Fabio Ribeiro (Bra) Suzano/Ecus/GTK/Ciclomania/Protec  
41Armando Camargo (Bra) São José dos Campos  
42Wagner Alves (Bra) São José dos Campos  
43Ramiro Gonzalez (Uru) Avaí F.C/FME Florianópolis/APGF  
44Daison Mendes (Bra) Clube DataRo de Ciclismo  
45William Chiarello (Bra) Velo/Seme Rio Claro  
46Weslen Oliveira (Bra) Seleção Paulista  
47Felipe Delai (Bra) Clube DataRo de Ciclismo  
48Murilo Afonso (Bra) Clube DataRo de Ciclismo  
49Juliano Silva (Bra) Clube DataRo de Ciclismo  
50Matias Medici (Arg) Funvic/Marcondes Cesar/Gelog/Pinda  
51Diego Ares (Bra) Cesc São Caetano/PZ Racing/Kuruma/DKS  
52Verinaldo Vandeira (Bra) Seleção Paulista  
53Gilberto Goes (Bra) Avaí F.C/FME Florianópolis/APGF  
54Walter Ribeiro Jr (Bra) Padaria Real/Ceu Azul Alim./Cannondalle  
55Andrew Guptill (USA) Jamis Sutter Home - USA  
56Juan Villamayor (Par) Start Cycling Team - Argentina  
57Marcos Novello (Bra) GRCE Memorial/Pref Santos/Giant  
58Eliel Balbino (Bra) Velo/Seme Rio Claro  
59Andre Pulini (Bra) GRCE Memorial/Pref Santos/Giant  
60Tiego Justo (Bra) Velo/Seme Rio Claro  
61Luciano Pereira (Bra) São Lucas Saúde/Giant/Ciclo Ravena/UAC  
62Jose Eriberto Rodrigues (Bra) Funvic/Marcondes Cesar/Gelog/Pinda  
63Rodrigo Lopes (Bra) Padaria Real/Ceu Azul Alim./Cannondalle  
64Fabiele Mota (Bra) GRCE Memorial/Pref Santos/Giant  
65Ageu Silva Filho (Bra) Seel/Pará/Fumbel  
66Marcus Martino (Bra) Velo/Seme Rio Claro  
67Vanderlei Melchior (Bra) Avaí F.C/FME Florianópolis/APGF  
68Wilian Solera (Bra) São Lucas Saúde/Giant/Ciclo Ravena/UAC  
69Eduardo Pereira (Bra) Clube DataRo de Ciclismo  
70Mattheu Sillars (NZl) Blackpeloton/Cicloravena/Lan-New Zealand  
71Soelito Gohr (Bra) São José dos Campos  
72Eduardo Pinheiro (Bra) GRCE Memorial/Pref Santos/Giant  
73Michel Garcia (Bra) GRCE Memorial/Pref Santos/Giant  
74Andre Benoit (Ger) RSC Komet Ludwigsburg - Germany  
75Brad Tilby (NZl) Blackpeloton/Cicloravena/Lan-New Zealand  
76Jose Jailson Diniz (Bra) Suzano/Ecus/GTK/Ciclomania/Protec  
77Jose Jr Diniz (Bra) São Lucas Saúde/Giant/Ciclo Ravena/UAC  
78Peter Schmid (Ger) RSC Komet Ludwigsburg - Germany  
79Rogerio Silva (Bra) Cesc São Caetano/PZ Racing/Kuruma/DKS  
80Julio Santos (Bra) Altolim/Assis-Amea  
81Jose Miraglia (Uru) Alas Rojas de Santa Lucia - Uruguai  
82Rodrigo Nascimento (Bra) Avaí F.C/FME Florianópolis/APGF  
83Josimar Sacramento (Bra) Cesc São Caetano/PZ Racing/Kuruma/DKS  
84Douglas Bueno (Bra) Velo/Seme Rio Claro  
85Jean Silva (Bra) São Lucas Saúde/Giant/Ciclo Ravena/UAC  
86Renato Santos (Bra) Clube DataRo de Ciclismo  
87Danubio Alencar (Bra) Altolim/Assis-Amea  
88Vagner Fernandez (Uru) Alas Rojas de Santa Lucia - Uruguai  
89Ricardo Piccoli (Bra) Velo/Seme Rio Claro  
90Jorge Giacinti (Chi) Equipe OGM - Chile  
91Patrique Oyakaua (Bra) Cesc São Caetano/PZ Racing/Kuruma/DKS  
92Gonzalo Miranda (Chi) Equipe OGM - Chile  
93Rodinei Oliveira (Bra) Cesc São Caetano/PZ Racing/Kuruma/DKS  
94Fraser Bermingham (NZl) Blackpeloton/Cicloravena/Lan-New Zealand  
95Raul Cançado (Bra) Sao Francisco Saude/KHS/SME Rib. Preto  
96Hernan Cline (Uru) Alas Rojas de Santa Lucia - Uruguai  
97Jorge Bravo (Uru) Alas Rojas de Santa Lucia - Uruguai  
98Marcelo Moser (Bra) Funvic/Marcondes Cesar/Gelog/Pinda  
99Logan Mort (NZl) Blackpeloton/Cicloravena/Lan-New Zealand  
100Luis Sepulveda (Chi) Equipe OGM - Chile  
101Joaquim Pereira (Bra) Sao Francisco Saude/KHS/SME Rib. Preto  
102Jose Astiasaran (Arg) Start Cycling Team - Argentina  
103Louis Crosby (NZl) Blackpeloton/Cicloravena/Lan-New Zealand  
104Leonardo Lima (Bra) Suzano/Ecus/GTK/Ciclomania/Protec  
105Sean Joyce (NZl) Blackpeloton/Cicloravena/Lan-New Zealand  
106Rafael Gerhard (Bra) Avaí F.C/FME Florianópolis/APGF  
107Cristiano Dronov (Bra) Altolim/Assis-Amea  
108Philipp Mair (Ger) RSC Komet Ludwigsburg - Germany  
109Richard Rodriguez (Chi) Equipe OGM - Chile  
110Bjorn Thurau (Ger) RSC Komet Ludwigsburg - Germany  
111Bruno Silva (Bra) Padaria Real/Ceu Azul Alim./Cannondalle0:01:39 
112Antonio Cabrera (Chi) Equipe OGM - Chile  
113Lauro Chaman (Bra) GRCE Memorial/Pref Santos/Giant0:02:22 
114Deyvison Menezes (Bra) Seel/Pará/Fumbel0:02:42 
115Bruno Tabanez (Bra) São Lucas Saúde/Giant/Ciclo Ravena/UAC  
116Augustin Fraysse (Arg) Start Cycling Team - Argentina  
117Nicolas Frey (USA) Jamis Sutter Home - USA  
118Mauricio Carvalho (Bra) Altolim/Assis-Amea  
General Classification after Stage 5
#Rider Name (Country) TeamResult
1Flavio Santos (Bra) Funvic/Marcondes Cesar/Gelog/Pinda14:30:01 
2Magno Nazaret (Bra) Funvic/Marcondes Cesar/Gelog/Pinda0:00:29 
3Edgardo Simon (Arg) Funvic/Marcondes Cesar/Gelog/Pinda0:00:48 
4Luis Tavares (Bra) Cesc São Caetano/PZ Racing/Kuruma/DKS0:01:03 
5Fabio Ribeiro (Bra) Suzano/Ecus/GTK/Ciclomania/Protec0:01:05 
6Marcos Novello (Bra) GRCE Memorial/Pref Santos/Giant0:01:06 
7Matias Medici (Arg) Funvic/Marcondes Cesar/Gelog/Pinda0:01:17 
8Renato Seabra (Bra) Clube DataRo de Ciclismo0:01:21 
9Renato Ruiz (Bra) Cesc São Caetano/PZ Racing/Kuruma/DKS0:01:41 
10Mauricio Morandi (Bra) São José dos Campos0:01:42 
11Walter Ribeiro Jr (Bra) Padaria Real/Ceu Azul Alim./Cannondalle0:01:46 
12Antonio Nascimento (Bra) GRCE Memorial/Pref Santos/Giant0:01:51 
13Gregolry Panizo (Bra) Clube DataRo de Ciclismo  
14Fabiano Mota (Bra) GRCE Memorial/Pref Santos/Giant0:01:54 
15Flavio Reblin (Bra) Avaí F.C/FME Florianópolis/APGF0:01:55 
16Ramiro Gonzalez (Uru) Avaí F.C/FME Florianópolis/APGF0:01:57 
17Andre Pulini (Bra) GRCE Memorial/Pref Santos/Giant0:02:02 
18Marcelo Moser (Bra) Funvic/Marcondes Cesar/Gelog/Pinda0:02:05 
19Daison Mendes (Bra) Clube DataRo de Ciclismo0:02:17 
20Adriano Martins (Bra) Padaria Real/Ceu Azul Alim./Cannondalle0:02:18 
21Tyler Wren (USA) Jamis Sutter Home - USA0:02:21 
22Mauricio Knapp (Bra) Cesc São Caetano/PZ Racing/Kuruma/DKS0:02:22 
23Fabricio Morandi (Bra) São José dos Campos  
24Armando Camargo (Bra) São José dos Campos0:02:25 
25Nicolas Frey (USA) Jamis Sutter Home - USA  
26Wilian Solera (Bra) São Lucas Saúde/Giant/Ciclo Ravena/UAC0:02:26 
27Verinaldo Vandeira (Bra) Seleção Paulista0:02:27 
28Renato Santos (Bra) Clube DataRo de Ciclismo0:02:30 
29Raul Cançado (Bra) Sao Francisco Saude/KHS/SME Rib. Preto0:02:37 
30Rafael Gerhard (Bra) Avaí F.C/FME Florianópolis/APGF0:02:38 
31Tiego Justo (Bra) Velo/Seme Rio Claro0:02:42 
32Jose Eriberto Rodrigues (Bra) Funvic/Marcondes Cesar/Gelog/Pinda0:02:43 
33Eduardo Pereira (Bra) Clube DataRo de Ciclismo0:02:50 
34Adelio Silva (Bra) Velo/Seme Rio Claro0:02:51 
35Bruno Tabanez (Bra) São Lucas Saúde/Giant/Ciclo Ravena/UAC0:02:52 
36Wagner Alves (Bra) São José dos Campos0:02:57 
37Alan Maniezzo (Bra) Altolim/Assis-Amea0:03:00 
38Gilberto Goes (Bra) Avaí F.C/FME Florianópolis/APGF0:03:01 
39Jeremy Yates (NZl) Blackpeloton/Cicloravena/Lan-New Zealand0:03:05 
40Jose Miraglia (Uru) Alas Rojas de Santa Lucia - Uruguai  
41Thiago Damasceno (Bra) Sao Francisco Saude/KHS/SME Rib. Preto0:03:08 
42Geraldo Souza Jr (Bra) São Lucas Saúde/Giant/Ciclo Ravena/UAC0:03:14 
43Rodrigo Lopes (Bra) Padaria Real/Ceu Azul Alim./Cannondalle0:03:16 
44Luis Sepulveda (Chi) Equipe OGM - Chile0:03:17 
45Gonzalo Miranda (Chi) Equipe OGM - Chile0:03:18 
46Luiz Ortiz Jr (Bra) Seleção Paulista0:03:28 
47Jose Jr Diniz (Bra) São Lucas Saúde/Giant/Ciclo Ravena/UAC0:03:32 
48Soelito Gohr (Bra) São José dos Campos0:03:36 
49Diego Ares (Bra) Cesc São Caetano/PZ Racing/Kuruma/DKS0:03:38 
50William Chiarello (Bra) Velo/Seme Rio Claro0:03:58 
51Marcus Kuhn (Ger) RSC Komet Ludwigsburg - Germany0:04:00 
52Jorge Giacinti (Chi) Equipe OGM - Chile0:04:01 
53Jose Jailson Diniz (Bra) Suzano/Ecus/GTK/Ciclomania/Protec0:04:04 
54Louis Crosby (NZl) Blackpeloton/Cicloravena/Lan-New Zealand0:04:05 
55Douglas Bueno (Bra) Velo/Seme Rio Claro0:04:08 
56Richard Mascaranas (Uru) Alas Rojas de Santa Lucia - Uruguai0:04:09 
57Andre Benoit (Ger) RSC Komet Ludwigsburg - Germany0:04:18 
58Rogerio Silva (Bra) Cesc São Caetano/PZ Racing/Kuruma/DKS0:04:27 
59Halysson Ferreira (Bra) Velo/Seme Rio Claro0:04:34 
60Eduardo Pinheiro (Bra) GRCE Memorial/Pref Santos/Giant0:04:37 
61Anibal Borrajo (USA) Jamis Sutter Home - USA0:04:41 
62Sidnei Santos (Bra) Seleção Paulista0:04:44 
63Augustin Fraysse (Arg) Start Cycling Team - Argentina0:04:51 
64Antonio Cabrera (Chi) Equipe OGM - Chile0:04:58 
65Rodrigo Nascimento (Bra) Avaí F.C/FME Florianópolis/APGF0:05:02 
66Roberto Pinheiro (Bra) Funvic/Marcondes Cesar/Gelog/Pinda0:05:09 
67Sean Joyce (NZl) Blackpeloton/Cicloravena/Lan-New Zealand0:05:12 
68Robson Dias (Bra) São José dos Campos0:05:13 
69Leonardo Lima (Bra) Suzano/Ecus/GTK/Ciclomania/Protec0:05:23 
70Tomas Gil (Arg) Start Cycling Team - Argentina0:05:28 
71Alejandro Borrajo (USA) Jamis Sutter Home - USA0:05:31 
72Patrique Oyakaua (Bra) Cesc São Caetano/PZ Racing/Kuruma/DKS0:05:32 
73Andrew Guptill (USA) Jamis Sutter Home - USA0:05:44 
74Hector Aguilar (Uru) Funvic/Marcondes Cesar/Gelog/Pinda0:05:47 
75Michel Garcia (Bra) GRCE Memorial/Pref Santos/Giant0:05:59 
76Luciano Pereira (Bra) São Lucas Saúde/Giant/Ciclo Ravena/UAC  
77Mattheu Sillars (NZl) Blackpeloton/Cicloravena/Lan-New Zealand0:06:11 
78Peter Schmid (Ger) RSC Komet Ludwigsburg - Germany0:06:17 
79Isaac Tomborelli (Bra) Seleção Paulista0:06:27 
80Lauro Chaman (Bra) GRCE Memorial/Pref Santos/Giant0:06:50 
81Bruno Silva (Bra) Padaria Real/Ceu Azul Alim./Cannondalle0:06:54 
82Daniel Rogelin (Bra) São José dos Campos0:07:03 
83Jorge Bravo (Uru) Alas Rojas de Santa Lucia - Uruguai0:07:12 
84Murilo Afonso (Bra) Clube DataRo de Ciclismo0:07:15 
85Weslen Oliveira (Bra) Seleção Paulista  
86Marcus Martino (Bra) Velo/Seme Rio Claro0:07:56 
87Logan Mort (NZl) Blackpeloton/Cicloravena/Lan-New Zealand0:08:03 
88Felipe Delai (Bra) Clube DataRo de Ciclismo0:08:19 
89Josimar Sacramento (Bra) Cesc São Caetano/PZ Racing/Kuruma/DKS0:08:31 
90Richard Rodriguez (Chi) Equipe OGM - Chile0:08:45 
91Mauricio Carvalho (Bra) Altolim/Assis-Amea0:08:57 
92Jose Astiasaran (Arg) Start Cycling Team - Argentina0:09:33 
93Bjorn Thurau (Ger) RSC Komet Ludwigsburg - Germany0:09:35 
94Juliano Silva (Bra) Clube DataRo de Ciclismo0:09:48 
95Vanderlei Melchior (Bra) Avaí F.C/FME Florianópolis/APGF0:10:03 
96Rene Carvalho (Bra) Suzano/Ecus/GTK/Ciclomania/Protec0:10:25 
97Mauricio Frazer (Arg) Start Cycling Team - Argentina0:10:31 
98Glauber Nascimento (Bra) Suzano/Ecus/GTK/Ciclomania/Protec0:12:08 
99Francisco Chamorro (Arg) São José dos Campos0:12:11 
100Jean Silva (Bra) São Lucas Saúde/Giant/Ciclo Ravena/UAC0:12:15 
101Florian Tenbruck (Ger) RSC Komet Ludwigsburg - Germany0:12:49 
102Christian Pimentel (Bra) Seleção Paulista0:13:05 
103Rodinei Oliveira (Bra) Cesc São Caetano/PZ Racing/Kuruma/DKS0:13:14 
104Vagner Fernandez (Uru) Alas Rojas de Santa Lucia - Uruguai0:13:45 
105Eliel Balbino (Bra) Velo/Seme Rio Claro0:14:01 
106Fabiele Mota (Bra) GRCE Memorial/Pref Santos/Giant0:14:54 
107Cristiano Dronov (Bra) Altolim/Assis-Amea0:14:58 
108Hernan Cline (Uru) Alas Rojas de Santa Lucia - Uruguai0:15:25 
109Julio Santos (Bra) Altolim/Assis-Amea0:16:55 
110Brad Tilby (NZl) Blackpeloton/Cicloravena/Lan-New Zealand0:19:40 
111Danubio Alencar (Bra) Altolim/Assis-Amea0:23:19 
112Juan Villamayor (Par) Start Cycling Team - Argentina0:24:39 
113Philipp Mair (Ger) RSC Komet Ludwigsburg - Germany0:25:27 
114Fraser Bermingham (NZl) Blackpeloton/Cicloravena/Lan-New Zealand0:26:16 
115Ricardo Piccoli (Bra) Velo/Seme Rio Claro0:27:28 
116Deyvison Menezes (Bra) Seel/Pará/Fumbel0:37:39 
117Ageu Silva Filho (Bra) Seel/Pará/Fumbel0:39:56 
118Joaquim Pereira (Bra) Sao Francisco Saude/KHS/SME Rib. Preto0:58:56 
Points classification
#Rider Name (Country) TeamResult
1Edgardo Simon (Arg) Funvic/Marcondes Cesar/Gelog/Pinda28 pts
2Flavio Santos (Bra) Funvic/Marcondes Cesar/Gelog/Pinda22 
3Hector Aguilar (Uru) Funvic/Marcondes Cesar/Gelog/Pinda20 
4Gonzalo Miranda (Chi) Equipe OGM - Chile15 
5Daniel Rogelin (Bra) São José dos Campos12 
6Anibal Borrajo (USA) Jamis Sutter Home - USA11 
7Magno Nazaret (Bra) Funvic/Marcondes Cesar/Gelog/Pinda10 
8Alejandro Borrajo (USA) Jamis Sutter Home - USA10 
9Francisco Chamorro (Arg) São José dos Campos10 
10Sidnei Santos (Bra) Seleção Paulista10 
11Fabio Ribeiro (Bra) Suzano/Ecus/GTK/Ciclomania/Protec10 
12Fabiano Mota (Bra) GRCE Memorial/Pref Santos/Giant10 
13Roberto Pinheiro (Bra) Funvic/Marcondes Cesar/Gelog/Pinda10 
14Bruno Tabanez (Bra) São Lucas Saúde/Giant/Ciclo Ravena/UAC8 
15Antonio Nascimento (Bra) GRCE Memorial/Pref Santos/Giant7 
16Luis Tavares (Bra) Cesc São Caetano/PZ Racing/Kuruma/DKS7 
17Peter Schmid (Ger) RSC Komet Ludwigsburg - Germany6 
18Leonardo Lima (Bra) Suzano/Ecus/GTK/Ciclomania/Protec5 
19Glauber Nascimento (Bra) Suzano/Ecus/GTK/Ciclomania/Protec5 
20Marcos Novello (Bra) GRCE Memorial/Pref Santos/Giant3 
21Geraldo Souza Jr (Bra) São Lucas Saúde/Giant/Ciclo Ravena/UAC3 
22Jose Jailson Diniz (Bra) Suzano/Ecus/GTK/Ciclomania/Protec3 
23Jean Silva (Bra) São Lucas Saúde/Giant/Ciclo Ravena/UAC3 
24Renato Ruiz (Bra) Cesc São Caetano/PZ Racing/Kuruma/DKS2 
25Rafael Gerhard (Bra) Avaí F.C/FME Florianópolis/APGF2 
26Gilberto Goes (Bra) Avaí F.C/FME Florianópolis/APGF2 
27Lauro Chaman (Bra) GRCE Memorial/Pref Santos/Giant2 
28Logan Mort (NZl) Blackpeloton/Cicloravena/Lan-New Zealand2 
29Felipe Delai (Bra) Clube DataRo de Ciclismo2 
Teams classification
#Rider Name (Country) TeamResult
1Funvic/Marcondes Cesar/Gelog/Pinda43:31:53 
2Cesc São Caetano/PZ Racing/Kuruma/DKS0:03:07 
3GRCE Memorial/Pref Santos/Giant0:03:09 
4Clube DataRo de Ciclismo0:03:39 
5Avaí F.C/FME Florianópolis/APGF0:03:59 
6São José dos Campos0:04:39 
7Padaria Real/Ceu Azul Alim./Cannondalle0:05:30 
8Suzano/Ecus/GTK/Ciclomania/Protec0:06:16 
9Jamis Sutter Home - USA0:06:34 
10Velo/Seme Rio Claro0:06:46 
11São Lucas Saúde/Giant/Ciclo Ravena/UAC0:06:47 
12Blackpeloton/Cicloravena/Lan-New Zealand0:08:18 
13Equipe OGM - Chile0:08:27 
14Seleção Paulista0:08:31 
15RSC Komet Ludwigsburg - Germany0:10:28 
16Alas Rojas de Santa Lucia - Uruguai0:12:36 
17Start Cycling Team - Argentina0:15:22 
Back to top