Vos victorious at Rabo Ster Zeeuwsche Eilanden

Nederland Bloeit rider wins final stage over Wild

Full Results
1Marianne Vos (Ned) Nederland Bloeit3:44:38 
2Kirsten Wild (Ned) AA Drink-Leontien.nl  
3Vera Koedooder (Ned) Team Specialized-DPD0:02:16 
4Andrea Bosman (Ned) SRAM - WV Eemland0:02:26 
5Iris Slappendel (Ned) Ladies CT W.L.D. Garmin  
6Irene van den Broek (Ned) AA Drink-Leontien.nl  
7Sarah Duester (Ger) Nederland Bloeit0:02:29 
8Liesbeth de Vocht (Bel) Nationale Team België  
9Chantal Blaak (Ned) AA Drink-Leontien.nl0:04:04 
10Amy Pieters (Ned) Skil-Koga Cycling Team  
11Melissa Hoskins (Aus) Australia National Team0:04:11 
12Lucinda Brand (Ned) AA Drink-Leontien.nl0:04:17 
13Nathalie Lamborelle (Lux) Abus - Nutrixxion0:04:20 
14Annette Edmondson (Aus) Ais Women's Track Endurance  
15Janneke Kanis (Ned) Nederland Bloeit  
16Isabella King (Aus) Ais Women's Track Endurance  
17Evelyn Arys (Bel) Sengers Ladies CT  
18Janneke Ensing (Ned) Dolmans Landscaping Team  
19Sofie De Vuyst (Bel) Nationale Team België  
20Winanda Spoor (Ned) Dolmans Landscaping Team  
21Noortje Tabak (Ned) Nederland Bloeit  
22Sanne van Paassen (Ned) Het Snelle Wiel  
23Anne Eversdijk (Ned) Rabo Lady Force  
24Juliette Wigbold (Ned) SRAM - WV Eemland0:04:29 
25Claudia Koster (Ned) Sengers Ladies CT  
26Willeke Knol (Ned) Jan van Arckel0:04:31 
27Marieke van Wanroij (Ned) Nederland Bloeit  
28Daphny van den Brand (Ned) Het Snelle Wiel  
29Rixt Meijer (Ned) People's Trust CT  
30Kate Bates (Aus) Abus - Nutrixxion  
31Emma Silversides (GBr) Sengers Ladies CT  
32Anne Heijkoop (Ned) Batavus Ladies CT  
33Claire Thomas (GBr) Cycl BC/Horizon Fitness  
34Kimberly Buyl (Bel) Steeds Vooraan Kontich0:04:39 
35Inge Roggeman (Bel) Sengers Ladies CT0:04:50 
36Marijn de Vries (Ned) AA Drink-Leontien.nl  
37Annelies Dom (Bel) Steeds Vooraan Kontich0:04:53 
38Marissa Otten (Ned) Dolmans Landscaping Team0:05:11 
39Sandra van Veghel (Ned) SRAM - WV Eemland0:08:13 
40Pascale Schnider (Swi) Team Bike - Import.ch  
41Heleen van Vliet (Ned) AA Drink-Leontien.nl  
42Esra Tromp (Ned) Skil-Koga Cycling Team  
43Josien van Wingerden (Ned) AA Drink-Leontien.nl  
44Linda van Rijen (Ned) Skil-Koga Cycling Team  
45Daniela Gass (Ger) Team Bike - Import.ch0:15:10 
46Joukje Braam (Ned) Rabo Lady Force  
47Bianca van den Hoek (Ned) SRAM - WV Eemland  
48Baukje Doedee (Ned) Rabo Lady Force  
49Marieke den Otter (Ned) Jan van Arckel  
50Sione Jongstra (Ned) Jan van Arckel  
51Manon Klomp (Ned) Jan van Arckel  
52Taryn Heather (Aus) Australia National Team  
53Jessica Glasbergen (Ned) SRAM - WV Eemland  
54Lisanne Soemanta (Ned) Batavus Ladies CT  
55Ingeborg Kreuze (Ned) People's Trust CT  
56Esther Kortekaas (Ned) Jan van Arckel  
57Jane Barr (GBr) National Team Scotland  
58Djoeke Donkers (Ned) MLT R&TC Groenewoud  
59Jessie Daams (Bel) Ladies CT W.L.D. Garmin  
60Julia Soek (Ned) Batavus Ladies CT  
61Sanne Cant (Bel) Nationale Team België  
62Joan Boskamp (Ned) Batavus Ladies CT  
63Natalie Creswick (GBr) Abus - Nutrixxion  
64nna Bianca Schnitzmeier (Ger) Abus - Nutrixxion  
65Jasmin Glaesser (Ger) Cycl BC/Horizon Fitness  
66Laura Trott (GBr) MLT R&TC Groenewoud  
67Lotte van Hoek (Ned) Team Restore Cycling  
68Martina Zwick (Ger) Abus - Nutrixxion  
69Kate Finegan (Aus) Het Snelle Wiel0:20:10 
70Birgit Lavrijssen (Ned) Dolmans Landscaping Team  
71Amanda Bongaards (Ned) Dura Vermeer CT  
72Mathilde Matthijsse (Ned) Rabo Lady Force  
73Britt Jochems (Ned) Cycl BC/Horizon Fitness0:21:10 
74Sara Olsson (Swe) Ladies CT W.L.D. Garmin  
75Nathalie Nijns (Bel) Sengers Ladies CT  
76Linda Ringlever (Ned) MLT R&TC Groenewoud  
77Laure Werner (Bel) Nationale Team België  
78Jenny Stanning (GBr) National Team Scotland  
79Anne Ewing (GBr) National Team Scotland  
80Nina Kessler (Ned) Dolmans Landscaping Team  
81Valentine Grob (Swi) Team Bike - Import.ch  
82Ilona Hoeksma (Ned) Pedaalridders / Stadion  
83Samantha van Steenis (Ned) People's Trust CT  
84Kim Wouters (Ned) Het Snelle Wiel  
85Kim van Dijk (Ned) Team Specialized-DPD  
86Ines Klok (Ned) Rabo Lady Force  
87Judith Jelsma (Ned) People's Trust CT  
88Elise Karssies (Ned) HEPRO - NWVG0:21:30 
89Suzan Simons (Ned) Dura Vermeer CT  
90Silke Kogelman (Ned) Team Specialized-DPD  
91Els Belmans (Bel) Nationale Team België  
92Charlotte Lenting (Ned) MLT R&TC Groenewoud  
93Elke Bolangier (Bel) Steeds Vooraan Kontich0:21:35 
94Nathaly van Wesdonk (Ned) HEPRO - NWVG  
95Ymke Stegink (Ned) Team Restore Cycling  
96Petra van Wijgerden (Ned) Jan van Arckel  
97Tara Gins (Bel) Rabo Lady Force  
98Linda Klein (Ned) Rabo Lady Force0:22:05 
99Dunja Ceulemans (Bel) Dura Vermeer CT0:22:15 
DNSSuzanne de Goede (Ned) Skil-Koga Cycling Team  
DNSChristina Becker (Ger) Skil-Koga Cycling Team  
DNSLaura van der Kamp (Ned) Dolmans Landscaping Team  
DNSAlie Gercama (Ned) Dolmans Landscaping Team  
DNSNoortje de Kort (Ned) Team Restore Cycling  
DNSInge Klep (Ned) Dura Vermeer CT  
DNSMarie Lindberg (Swe) Abus - Nutrixxion  
DNFMarlen Jöhrend (Ger) AA Drink-Leontien.nl  
DNFIrene Stoel (Ned) Pedaalridders / Stadion  
DNFAafke Eshuis (Ned) Team Specialized-DPD  
DNFBritt Jansen (Ned) Team Specialized-DPD  
DNFKarin Truijen (Ned) Team Specialized-DPD  
DNFBerdienke Paus (Ned) Team Specialized-DPD  
DNFMarjan Stokman (Ned) People's Trust CT  
DNFLinda de Croon (Ned) People's Trust CT  
DNFMarit Huisman (Ned) Batavus Ladies CT  
DNFAdriene Snijder (Ned) Batavus Ladies CT  
DNFTessa van Nieuwpoort (Ned) Batavus Ladies CT  
DNFGeerike Schreurs (Ned) Dolmans Landscaping Team  
DNFBernadette Jeremiasse (Ned) Ladies CT W.L.D. Garmin  
DNFGoedele van den Steen (Bel) De Sprinter Malderen  
DNFAmy de Ridder (Bel) De Sprinter Malderen  
DNFLiesbeth Verbeeck (Bel) De Sprinter Malderen  
DNFEvi Vervoort (Bel) De Sprinter Malderen  
DNFInge Alaerts (Bel) De Sprinter Malderen  
DNFIngeborg Bremmers (Ned) Het Snelle Wiel  
DNFImke Hartogs (Ned) Het Snelle Wiel  
DNFAlike Haanstra (Ned) SRAM - WV Eemland  
DNFNelleke van Twist (Ned) SRAM - WV Eemland  
DNFJessica Smits (Ned) MLT R&TC Groenewoud  
DNFMichelle Geoghegan (Irl) MLT R&TC Groenewoud  
DNFMarielle Kerste (Ned) Team Restore Cycling  
DNFGerda Koops (Ned) HEPRO - NWVG  
DNFSofie van Horik (Ned) HEPRO - NWVG  
DNFMischa Top (Ned) HEPRO - NWVG  
DNFMarlou Eckhardt (Ned) Rabo Lady Force  
DNFKimberly van den Berg (Ned) Jan van Arckel  
DNFSofie Verdonck (Bel) Dura Vermeer CT  
DNFAnouk Rockx (Ned) Dura Vermeer CT  
DNFAnne Arnouts (Bel) Dura Vermeer CT  
DNFJenny Lehman (Can) Cycl BC/Horizon Fitness  
DNFElla Sadler-Andrews (GBr) Cycl BC/Horizon Fitness  
DNFClaire MacAulay (GBr) National Team Scotland  
DNFSonja Reusser (Swi) Team Bike - Import.ch  
DNFNadège Matthey (Swi) Team Bike - Import.ch  
DNFCelina Carpinteiro (Por) Ouribike / Ccouriquense  
DNFRute Costa (Por) Ouribike / Ccouriquense  
DNFCindy Vandermeulen (Bel) Sengers Ladies CT  
DNFCeline van Severen (Bel) Sengers Ladies CT  
DNFSanne Bamelis (Bel) Sengers Ladies CT  
DNFAnn-Sophie Duyck (Bel) Steeds Vooraan Kontich  
DNFAshlee Ankudinnoff (Aus) Ais Women's Track Endurance  
DNFAmy Cure (Aus) Ais Women's Track Endurance  
DNFSarah Kent (Aus) Ais Women's Track Endurance  
DNFJosephine Tomic (Aus) Ais Women's Track Endurance  
DNFJoanne Hogan (Aus) Australia National Team  
DNFSinead Noonan (Aus) Australia National Team  
DNFJessie Maclean (Aus) Australia National Team  
Points
1Marianne Vos (Ned) Nederland Bloeit20pts
2Kirsten Wild (Ned) AA Drink-Leontien.nl19 
3Vera Koedooder (Ned) Team Specialized-DPD18 
4Andrea Bosman (Ned) SRAM - WV Eemland17 
5Iris Slappendel (Ned) Ladies CT W.L.D. Garmin16 
6Irene van den Broek (Ned) AA Drink-Leontien.nl15 
7Sarah Duester (Ger) Nederland Bloeit14 
8Liesbeth de Vocht (Bel) Nationale Team België13 
9Chantal Blaak (Ned) AA Drink-Leontien.nl12 
10Amy Pieters (Ned) Skil-Koga Cycling Team11 
11Melissa Hoskins (Aus) Australia National Team10 
12Lucinda Brand (Ned) AA Drink-Leontien.nl9 
13Nathalie Lamborelle (Lux) Abus - Nutrixxion8 
14Annette Edmondson (Aus) Ais Women's Track Endurance7 
15Janneke Kanis (Ned) Nederland Bloeit6 
16Isabella King (Aus) Ais Women's Track Endurance5 
17Evelyn Arys (Bel) Sengers Ladies CT4 
18Janneke Ensing (Ned) Dolmans Landscaping Team3 
19Sofie De Vuyst (Bel) Nationale Team België2 
20Winanda Spoor (Ned) Dolmans Landscaping Team1 
Sprint 1
1Kirsten Wild (Ned) AA Drink-Leontien.nl5pts
2Marianne Vos (Ned) Nederland Bloeit3 
3Amy Pieters (Ned) Skil-Koga Cycling Team1 
Sprint 2
1Liesbeth de Vocht (Bel) Nationale Team België5pts
2Irene van den Broek (Ned) AA Drink-Leontien.nl3 
3Sarah Duester (Ger) Nederland Bloeit1 
Sprint 3
1Kirsten Wild (Ned) AA Drink-Leontien.nl5pts
2Marianne Vos (Ned) Nederland Bloeit3 
3Amy Pieters (Ned) Skil-Koga Cycling Team1 
Teams
1AA Drink-Leontien.nl11:20:24 
2Nederland Bloeit0:00:19 
3Sengers Ladies CT0:06:50 
4Dolamns Landscaping Team0:07:21 
5SRAM - WV Eemland0:08:38 
6Skil-Koga Cycling Team0:14:00 
7Nationale Team België0:15:29 
8Abus - Nutrixxion0:17:31 
9Het Snelle Wiel0:22:31 
10Steeds Vooraan Kontich0:24:37 
11Rabo Lady Force0:28:10 
12Jan van Arckel0:28:21 
13Batavus Ladies CT  
14Ladies CT W.L.D. Garmin0:32:16 
15People's Trust CT0:34:21 
16Cycl BC/Horizon Fitness  
17Team Bike - Import.ch0:38:03 
18Team Specialized-DPD0:38:26 
19MLT R&TC Groenewoud0:45:00 
20National Team Scotland0:51:00 
21Dura Vermeer CT0:57:25 
Final general classification
1Marianne Vos (Ned) Nederland Bloeit6:23:09 
2Kirsten Wild (Ned) AA Drink-Leontien.nl0:00:24 
3Sarah Duester (Ger) Nederland Bloeit0:02:58 
4Vera Koedooder (Ned) Team Specialized-DPD0:03:05 
5Irene van den Broek (Ned) AA Drink-Leontien.nl0:03:15 
6Iris Slappendel (Ned) Ladies CT W.L.D. Garmin0:03:16 
7Liesbeth de Vocht (Bel) Nationale Team België0:03:18 
8Andrea Bosman (Ned) SRAM - WV Eemland0:03:37 
9Amy Pieters (Ned) Skil-Koga Cycling Team0:04:32 
10Chantal Blaak (Ned) AA Drink-Leontien.nl  
11Sofie De Vuyst (Bel) Nationale Team België0:05:07 
12Winanda Spoor (Ned) Dolmans Landscaping Team0:05:10 
13Noortje Tabak (Ned) Nederland Bloeit0:05:15 
14Lucinda Brand (Ned) AA Drink-Leontien.nl  
15Janneke Ensing (Ned) Dolmans Landscaping Team0:05:17 
16Evelyn Arys (Bel) Sengers Ladies CT0:05:21 
17Janneke Kanis (Ned) Nederland Bloeit  
18Rixt Meijer (Ned) People's Trust CT0:05:23 
19Claudia Koster (Ned) Sengers Ladies CT0:05:30 
20Melissa Hoskins (Aus) Australia National Team0:05:34 
21Marieke van Wanroij (Ned) Nederland Bloeit0:05:39 
22Emma Silversides (GBr) Sengers Ladies CT0:05:50 
23Sanne van Paassen (Ned) Het Snelle Wiel0:05:57 
24Willeke Knol (Ned) Jan van Arckel  
25Anne Eversdijk (Ned) Rabo Lady Force0:05:59 
26Kate Bates (Aus) Abus - Nutrixxion0:06:05 
27Daphny van den Brand (Ned) Het Snelle Wiel  
28Nathalie Lamborelle (Lux) Abus - Nutrixxion0:06:09 
29Marijn de Vries (Ned) AA Drink-Leontien.nl0:06:13 
30Anne Heijkoop (Ned) Batavus Ladies CT  
31Annelies Dom (Bel) Steeds Vooraan Kontich0:06:14 
32Claire Thomas (GBr) Cycl BC/Horizon Fitness0:06:18 
33Kimberly Buyl (Bel) Steeds Vooraan Kontich0:06:34 
34Marissa Otten (Ned) Dolmans Landscaping Team0:07:00 
35Juliette Wigbold (Ned) SRAM - WV Eemland0:07:09 
36Isabella King (Aus) Ais Women's Track Endurance0:08:15 
37Inge Roggeman (Bel) Sengers Ladies CT0:08:26 
38Pascale Schnider (Swi) Team Bike - Import.ch0:09:27 
39Esra Tromp (Ned) Skil-Koga Cycling Team0:09:41 
40Linda van Rijen (Ned) Skil-Koga Cycling Team0:09:47 
41Josien van Wingerden (Ned) AA Drink-Leontien.nl0:10:00 
42Heleen van Vliet (Ned) AA Drink-Leontien.nl0:10:10 
43Annette Edmondson (Aus) Ais Women's Track Endurance0:10:54 
44Sandra van Veghel (Ned) SRAM - WV Eemland0:14:38 
45Sanne Cant (Bel) Nationale Team België0:16:11 
46Jessie Daams (Bel) Ladies CT W.L.D. Garmin0:16:31 
47Marieke den Otter (Ned) Jan van Arckel0:16:45 
48Bianca van den Hoek (Ned) SRAM - WV Eemland0:16:48 
49Jasmin Glaesser (Ger) Cycl BC/Horizon Fitness  
50Joukje Braam (Ned) Rabo Lady Force0:16:49 
51Daniela Gass (Ger) Team Bike - Import.ch0:16:53 
52Jane Barr (GBr) National Team Scotland0:17:00 
53Djoeke Donkers (Ned) MLT R&TC Groenewoud  
54Julia Soek (Ned) Batavus Ladies CT0:17:03 
55Joan Boskamp (Ned) Batavus Ladies CT0:17:18 
56Ingeborg Kreuze (Ned) People's Trust CT0:18:16 
57Lisanne Soemanta (Ned) Batavus Ladies CT0:18:42 
58Laura Trott (GBr) MLT R&TC Groenewoud0:18:43 
59Sione Jongstra (Ned) Jan van Arckel0:18:48 
60Jessica Glasbergen (Ned) SRAM - WV Eemland0:18:51 
61Lotte van Hoek (Ned) Team Restore Cycling0:18:52 
62Taryn Heather (Aus) Australia National Team0:19:07 
63Manon Klomp (Ned) Jan van Arckel0:19:11 
64nna Bianca Schnitzmeier (Ger) Abus - Nutrixxion0:19:16 
65Esther Kortekaas (Ned) Jan van Arckel0:19:17 
66Natalie Creswick (GBr) Abus - Nutrixxion0:21:38 
67Birgit Lavrijssen (Ned) Dolmans Landscaping Team0:21:40 
68Baukje Doedee (Ned) Rabo Lady Force0:21:45 
69Kate Finegan (Aus) Het Snelle Wiel0:22:17 
70Linda Ringlever (Ned) MLT R&TC Groenewoud0:22:49 
71Kim Wouters (Ned) Het Snelle Wiel0:22:54 
72Nina Kessler (Ned) Dolmans Landscaping Team0:22:59 
73Samantha van Steenis (Ned) People's Trust CT0:23:01 
74Laure Werner (Bel) Nationale Team België0:23:02 
75Judith Jelsma (Ned) People's Trust CT0:23:06 
76Sara Olsson (Swe) Ladies CT W.L.D. Garmin0:23:11 
77Ilona Hoeksma (Ned) Pedaalridders / Stadion0:23:13 
78Britt Jochems (Ned) Cycl BC/Horizon Fitness0:23:19 
79Ines Klok (Ned) Rabo Lady Force0:23:32 
80Ymke Stegink (Ned) Team Restore Cycling0:23:37 
81Tara Gins (Bel) Rabo Lady Force0:23:41 
82Kim van Dijk (Ned) Team Specialized-DPD0:25:07 
83Els Belmans (Bel) Nationale Team België0:25:16 
84Martina Zwick (Ger) Abus - Nutrixxion0:25:23 
85Silke Kogelman (Ned) Team Specialized-DPD0:25:28 
86Elise Karssies (Ned) HEPRO - NWVG0:25:29 
87Nathaly van Wesdonk (Ned) HEPRO - NWVG0:25:32 
88Petra van Wijgerden (Ned) Jan van Arckel0:25:40 
89Suzan Simons (Ned) Dura Vermeer CT  
90Elke Bolangier (Bel) Steeds Vooraan Kontich0:25:44 
91Dunja Ceulemans (Bel) Dura Vermeer CT0:26:07 
92Mathilde Matthijsse (Ned) Rabo Lady Force0:26:30 
93Amanda Bongaards (Ned) Dura Vermeer CT0:26:40 
94Nathalie Nijns (Bel) Sengers Ladies CT0:27:55 
95Anne Ewing (GBr) National Team Scotland0:28:02 
96Charlotte Lenting (Ned) MLT R&TC Groenewoud0:28:03 
97Jenny Stanning (GBr) National Team Scotland  
98Valentine Grob (Swi) Team Bike - Import.ch0:28:20 
99Linda Klein (Ned) Rabo Lady Force0:28:55 
Points classification
1Marianne Vos (Ned) Nederland Bloeit47pts
2Kirsten Wild (Ned) AA Drink-Leontien.nl44 
3Sarah Duester (Ger) Nederland Bloeit37 
4Amy Pieters (Ned) Skil-Koga Cycling Team36 
5Chantal Blaak (Ned) AA Drink-Leontien.nl32 
6Andrea Bosman (Ned) SRAM - WV Eemland30 
7Liesbeth de Vocht (Bel) Nationale Team België29 
8Iris Slappendel (Ned) Ladies CT W.L.D. Garmin28 
9Irene van den Broek (Ned) AA Drink-Leontien.nl28 
10Vera Koedooder (Ned) Team Specialized-DPD23 
11Evelyn Arys (Bel) Sengers Ladies CT19 
12Melissa Hoskins (Aus) Australia National Team17 
13Sofie De Vuyst (Bel) Nationale Team België17 
14Lucinda Brand (Ned) AA Drink-Leontien.nl12 
15Rixt Meijer (Ned) People's Trust CT11 
16Nathalie Lamborelle (Lux) Abus - Nutrixxion8 
17Annette Edmondson (Aus) Ais Women's Track Endurance7 
18Janneke Kanis (Ned) Nederland Bloeit6 
19Willeke Knol (Ned) Jan van Arckel6 
20Isabella King (Aus) Ais Women's Track Endurance5 
21Janneke Ensing (Ned) Dolmans Landscaping Team5 
22Marieke van Wanroij (Ned) Nederland Bloeit5 
23Winanda Spoor (Ned) Dolmans Landscaping Team1 
24Annelies Dom (Bel) Steeds Vooraan Kontich1 
25Pascale Schnider (Swi) Team Bike - Import.ch1 
Sprint classification
1Marianne Vos (Ned) Nederland Bloeit21pts
2Kirsten Wild (Ned) AA Drink-Leontien.nl19 
3Liesbeth de Vocht (Bel) Nationale Team België5 
4Amy Pieters (Ned) Skil-Koga Cycling Team4 
5Irene van den Broek (Ned) AA Drink-Leontien.nl3 
6Sarah Duester (Ger) Nederland Bloeit1 
7Vera Koedooder (Ned) Team Specialized-DPD1 
Young rider classification
1Amy Pieters (Ned) Skil-Koga Cycling Team6:27:41 
2Chantal Blaak (Ned) AA Drink-Leontien.nl  
3Winanda Spoor (Ned) Dolmans Landscaping Team0:00:38 
4Lucinda Brand (Ned) AA Drink-Leontien.nl0:00:43 
5Evelyn Arys (Bel) Sengers Ladies CT0:00:49 
6Claudia Koster (Ned) Sengers Ladies CT0:00:58 
7Melissa Hoskins (Aus) Australia National Team0:01:02 
8Willeke Knol (Ned) Jan van Arckel0:01:25 
9Anne Eversdijk (Ned) Rabo Lady Force0:01:27 
10Marissa Otten (Ned) Dolmans Landscaping Team0:02:28 
11Isabella King (Aus) Ais Women's Track Endurance0:03:43 
12Esra Tromp (Ned) Skil-Koga Cycling Team0:05:09 
13Annette Edmondson (Aus) Ais Women's Track Endurance0:06:22 
14Sanne Cant (Bel) Nationale Team België0:11:39 
15Jessie Daams (Bel) Ladies CT W.L.D. Garmin0:11:59 
16Marieke den Otter (Ned) Jan van Arckel0:12:13 
17Jasmin Glaesser (Ger) Cycl BC/Horizon Fitness0:12:16 
18Julia Soek (Ned) Batavus Ladies CT0:12:31 
19Laura Trott (GBr) MLT R&TC Groenewoud0:14:11 
20Lotte van Hoek (Ned) Team Restore Cycling0:14:20 
21nna Bianca Schnitzmeier (Ger) Abus - Nutrixxion0:14:44 
22Birgit Lavrijssen (Ned) Dolmans Landscaping Team0:17:08 
23Samantha van Steenis (Ned) People's Trust CT0:18:29 
24Sara Olsson (Swe) Ladies CT W.L.D. Garmin0:18:39 
25Ilona Hoeksma (Ned) Pedaalridders / Stadion0:18:41 
26Britt Jochems (Ned) Cycl BC/Horizon Fitness0:18:47 
27Ymke Stegink (Ned) Team Restore Cycling0:19:05 
28Tara Gins (Bel) Rabo Lady Force0:19:09 
29Martina Zwick (Ger) Abus - Nutrixxion0:20:51 
30Nathaly van Wesdonk (Ned) HEPRO - NWVG0:21:00 
31Dunja Ceulemans (Bel) Dura Vermeer CT0:21:35 
32Nathalie Nijns (Bel) Sengers Ladies CT0:23:23 
33Charlotte Lenting (Ned) MLT R&TC Groenewoud0:23:31 
34Valentine Grob (Swi) Team Bike - Import.ch0:23:48 
35Linda Klein (Ned) Rabo Lady Force0:24:23 
Teams classification
1AA Drink-Leontien.nl19:18:06 
2Nederland Bloeit0:00:03 
3Sengers Ladies CT0:08:00 
4Dolamns Landscaping Team0:08:29 
5SRAM - WV Eemland0:11:37 
6Skil-Koga Cycling Team0:15:01 
7Nationale Team België0:15:57 
8Abus - Nutrixxion0:22:23 
9Het Snelle Wiel0:25:17 
10Steeds Vooraan Kontich0:29:05 
11Jan van Arckel0:30:28 
12Rabo Lady Force0:30:48 
13Batavus Ladies CT0:30:49 
14Ladies CT W.L.D. Garmin0:34:19 
15People's Trust CT0:36:51 
16Cycl BC/Horizon Fitness0:37:12 
17Team Specialized-DPD0:39:47 
18Team Bike - Import.ch0:42:42 
19MLT R&TC Groenewoud0:49:45 
20National Team Scotland1:04:26 
21Dura Vermeer CT1:04:41 
Back to top