Dumoulin time trials to stage win

Betancur stays in the lead

Full Results

#Rider Name (Country) TeamResult
1Tom Dumoulin (Ned) Nederland National Team0:46:06 
2Winer Anacona (Col) Colombia National Team0:00:11 
3Alessandro Stocco (Ita) U.C. Trevigiani Dynamon Bottoli0:00:24 
4Alessio Marchetti (Ita) Casati Ngc Perrel A.S.D.0:00:42 
5Derik Zampedri (Ita) G.S. Team Trentino0:00:49 
6Diego Zanco (Ita) G.S. Zalf Desiree Fior0:00:56 
7Piotr Gawronski (Pol) Mgkvis Norda Pacific0:01:04 
8Igor Romero (Spa) Pays Basque National Team0:01:18 
9Matteo Durante (Ita) Gs Maltinti Lamp. Banca Di Cambiano0:01:22 
10Gianluca Leonardi (Ita) Marchiol-Pasta Montegrappa-Orogildo0:01:26 
11Javier Gomez (Col) Colombia National Team0:01:28 
12Carlos Betancur (Col) Colombia National Team  
13Stefano Locatelli (Ita) De Nardi Colpack Bergamasca0:01:29 
14Nicola Dal Santo (Ita) Mantovani Cycling Fontana0:01:31 
15Pim Ligthart (Ned) Nederland National Team0:01:42 
16Ronan Van Zandbeek (Ned) Nederland National Team0:01:57 
17Matteo Mammini (Ita) Mastromarco Chianti Sensi Benedetti0:01:58 
18Roman Chuchulin (Ukr) Gs Maltinti Lamp. Banca Di Cambiano0:01:59 
19Andrea Lupori (Ita) Bedogni Grassi Natalini0:02:10 
20Carlos Quintero Norena (Col) Bedogni Grassi Natalini0:02:17 
21Daniel Jaramillo (Col) Colombia National Team0:02:19 
22Edoardo Zardini (Ita) Mantovani Cycling Fontana0:02:20 
23Enrico Battaglin (Ita) G.S. Zalf Desiree Fior  
24Fabio Aru (Ita) Team Palazzago0:02:27 
25Manuele Boaro (Ita) U.C. Trevigiani Dynamon Bottoli0:02:30 
26Samuele Anichini (Ita) Gs Maltinti Lamp. Banca Di Cambiano0:02:31 
27Edward Beltran (Col) Colombia National Team0:02:33 
28Otavio Bulgarelli (Bra) Mgkvis Norda Pacific0:02:35 
29Julian Arredondo Moreno (Col) Team S.C.A.P. Prefabbricati Foresi0:02:37 
30Stefano Agostini (Ita) G.S. Zalf Desiree Fior0:02:46 
31Tommaso Salvetti (Ita) Brunero Camel Pedalando In Langa0:02:47 
32Lukasz Owsian (Pol) Mgkvis Norda Pacific0:02:50 
33Gianfranco Zilioli (Ita) De Nardi Colpack Bergamasca0:02:54 
34Gabriele Pizzaballa (Ita) Team Palazzago0:03:01 
35Luca Dodi (Ita) Tecninox Steriltom Podenzano0:03:11 
36Simon Holt (GBr) De Nardi Colpack Bergamasca0:03:16 
37Paolo Colonna (Ita) Delio Gallina S.Inox A.S.D0:03:18 
38Henry Frusto (Ita) Team S.C.A.P. Prefabbricati Foresi  
39Jonathan Monsalve Pertsinidis (Ven) Mastromarco Chianti Sensi Benedetti0:03:21 
40Andrea Di Corrado (Ita) De Nardi Colpack Bergamasca0:03:25 
41Omar Berrtazzo (Ita) U.C. Trevigiani Dynamon Bottoli0:03:27 
42Mirko Tedeschi (Ita) Casati Ngc Perrel A.S.D.0:03:30 
43Mikel Bizkarra (Spa) Pays Basque National Team0:03:31 
44Maurizio Gorato (Ita) Brunero Camel Pedalando In Langa0:03:34 
45Costantino Bedin Mattia (Ita) Generali0:03:41 
46Romain Beney (Ita) Suisse National Team  
47Fabrizio Venezia (Ita) Futura Team - Matricardi0:03:42 
48Davide Orrico (Ita) De Nardi Colpack Bergamasca0:03:47 
49Leandro Cotesta (Ita) Team Palazzago0:03:50 
50Matteo Rabottini (Ita) Aran d'Angelo & Antenucci Cogem  
51Antonio Santoro (Ita) Mastromarco Chianti Sensi Benedetti0:03:51 
52Matteo Busato (Ita) G.S. Zalf Desiree Fior0:03:55 
53Robingzon Oyola (Col) Colombia National Team0:04:05 
54Peio Bilbao (Spa) Pays Basque National Team0:04:06 
55Marco Prodigioso (Ita) Tecninox Steriltom Podenzano0:04:07 
56Davide Gomirato (Ita) G.S. Zalf Desiree Fior0:04:08 
57Alessio Taliani (Ita) Team Hoppla' Magis Mavo Infissi0:04:10 
58Thomas Pinaglia (Ita) Gs Maltinti Lamp. Banca Di Cambiano0:04:11 
59Gianluca Maggiore (Ita) Casati Ngc Perrel A.S.D.0:04:15 
60Roberto Greselin (Ita) Mantovani Cycling Fontana0:04:18 
61Lorenzo Bani (Ita) Gs Maltinti Lamp. Banca Di Cambiano0:04:25 
62Marco Bonan (Ita) G.S. Team Trentino0:04:28 
63Kanstantsin Klimiankou (Blr) Team Palazzago  
64Francesco Lasca (Ita) Bedogni Grassi Natalini0:04:30 
65Federico Rocchetti (Ita) Casati Ngc Perrel A.S.D.0:04:41 
66Andrei Nechita (Rom) Ort Reale Mutua  
67Nicola Boem (Ita) Ort Reale Mutua0:04:42 
68Francesco Manuel Bongiorno (Ita) Futura Team - Matricardi0:04:47 
69Adam Adamkiewicz (Pol) Mgkvis Norda Pacific0:05:07 
70Nicola Gaffurini (Ita) Delio Gallina S.Inox A.S.D0:05:09 
71Manuel Capillo (Ita) Brunero Camel Pedalando In Langa  
72Cristopher Bosio (Ita) Gavardo Tecmor A.S.D.0:05:11 
73Gennaro Maddaluno (Ita) Gs Maltinti Lamp. Banca Di Cambiano  
74Ugaitz Artola (Spa) Pays Basque National Team0:05:16 
75Nieck Busser (Ned) Nederland National Team0:05:20 
76Daniele Aldegheri (Ita) Mantovani Cycling Fontana0:05:24 
77Oleksandr Polivoda (Ukr) Brunero Camel Pedalando In Langa0:05:25 
78Daniele Cavasin (Ita) Ort Reale Mutua0:05:27 
79Andrea Palini (Ita) Gavardo Tecmor A.S.D.0:05:31 
80Davide Pacchiardo (Ita) Brunero Camel Pedalando In Langa0:05:34 
81Mirko Nosotti (Ita) Casati Ngc Perrel A.S.D.  
82Nathan Pertica (Ita) Tecninox Steriltom Podenzano0:05:35 
83Antonino Casim Parrinello (Ita) Bedogni Grassi Natalini0:05:37 
84Gianluca Randazzo (Ita) Team Hoppla' Magis Mavo Infissi0:05:42 
85Nico Brüngger (Ita) Suisse National Team0:05:49 
86Antonio Doneddu (Ita) Team Palazzago0:05:52 
87Matteo Trentin (Ita) Marchiol-Pasta Montegrappa-Orogildo0:05:57 
88Remco Te Brake (Ned) Nederland National Team0:06:01 
89Paolo Locatelli (Ita) De Nardi Colpack Bergamasca0:06:03 
90Davide Bonomi (Ita) Mantovani Cycling Fontana0:06:04 
91Edoardo Costanzi (Ita) G.S. Zalf Desiree Fior0:06:05 
92Vitalii Brychak (Ukr) Aran d'Angelo & Antenucci Cogem0:06:07 
93Manuel Fedele (Ita) Aran d'Angelo & Antenucci Cogem0:06:10 
94Michele Torri (Ita) Tecninox Steriltom Podenzano0:06:16 
95Mikel Filgueirea (Spa) Pays Basque National Team0:06:21 
96Paolo Centra (Ita) Futura Team - Matricardi0:06:22 
97Samuele Galligani (Ita) Mastromarco Chianti Sensi Benedetti0:06:23 
98Roman Stricker (Ita) Suisse National Team0:06:24 
99Carmelo Marchetta (Ita) Brunero Camel Pedalando In Langa0:06:31 
100Diego Aldegheri (Ita) Mantovani Cycling Fontana  
101Marco Amicabile (Ita) Delio Gallina S.Inox A.S.D  
102Danilo Celano (Ita) Team S.C.A.P. Prefabbricati Foresi0:06:33 
103Yauheni Ivanou (Blr) Futura Team - Matricardi0:06:34 
104Thomas Casarotto (Ita) Generali0:06:35 
105Corrado Lampa (Ita) Team S.C.A.P. Prefabbricati Foresi0:06:38 
106Andrew Fenn (GBr) Great Britian National Team0:06:52 
107Salvatore Puccio (Ita) Bedogni Grassi Natalini0:06:56 
108Carlos Alexandre Manarelli (Bra) Marchiol-Pasta Montegrappa-Orogildo0:06:58 
109Riccardo Biasio (Ita) Marchiol-Pasta Montegrappa-Orogildo0:07:01 
110Michele Foppoli (Ita) Delio Gallina S.Inox A.S.D0:07:07 
111Massimo Graziato (Ita) U.C. Trevigiani Dynamon Bottoli0:07:09 
112Pawel Charucki (Pol) Mgkvis Norda Pacific0:07:10 
113Massimo Pirrera (Ita) Bedogni Grassi Natalini0:07:11 
114Christoph Whorranll (GBr) Great Britian National Team0:07:14 
115Quilici Alejandro (Arg) Argentina National Team0:07:17 
116Luke Rowe (GBr) Great Britian National Team0:07:27 
117Daniele Angelini (Ita) Tecninox Steriltom Podenzano0:07:30 
118Ivan Martinelli (Ita) Futura Team - Matricardi0:07:37 
119Enrico Cecchin (Ita) Ort Reale Mutua0:07:38 
120Lorenzo Mola (Ita) Delio Gallina S.Inox A.S.D0:07:39 
121Rolf Kobelt (Ita) Suisse National Team0:07:42 
122Christopher Schneeerger (Ita) Suisse National Team0:07:46 
123Nicola Ruffoni (Ita) Gavardo Tecmor A.S.D.0:07:47 
124Raymond Kreder (Ned) Nederland National Team0:07:50 
125Andrea Girardini (Ita) G.S. Team Trentino0:07:59 
126Birgualex Gradinaro (Rom) Team Hoppla' Magis Mavo Infissi0:08:03 
127Godoy Sergio Daniel (Arg) Argentina National Team  
128Daniele Zuanon (Ita) Generali  
129Nicola Danesi (Ita) Gavardo Tecmor A.S.D.0:08:04 
130Simone Boifava (Ita) Gavardo Tecmor A.S.D.0:08:09 
131Marco Peluso (Ita) Team S.C.A.P. Prefabbricati Foresi0:08:11 
132Andrea Menapace (Ita) G.S. Team Trentino0:08:14 
133Adrian Richeze (Arg) Argentina National Team  
134Giacomo Nizzolo (Ita) U.C. Trevigiani Dynamon Bottoli  
135Frantisek Padour (Cze) Mgkvis Norda Pacific0:08:21 
136Marco Iarlori (Ita) Aran d'Angelo & Antenucci Cogem0:08:23 
137Riccardo Formica (Ita) Mastromarco Chianti Sensi Benedetti0:08:26 
138Angelo Gargaro (Ita) Aran d'Angelo & Antenucci Cogem0:08:35 
139Giacomo Calzoni (Ita) Delio Gallina S.Inox A.S.D0:08:36 
140Roberto d'Agostin (Ita) Marchiol-Pasta Montegrappa-Orogildo0:08:42 
141Mark Christian (GBr) Great Britian National Team0:08:56 
142Christian Delle Stelle (Ita) U.C. Trevigiani Dynamon Bottoli0:09:18 
143Sebastiano Dal Cappello (Ita) Generali0:09:24 
144Andrea Guardini (Ita) Casati Ngc Perrel A.S.D.0:09:44 
145Stefano Melegaro (Ita) Marchiol-Pasta Montegrappa-Orogildo0:09:48 
146Thomas Rech (Ita) Ort Reale Mutua0:11:05 
DNFEnrico Mantovani (Ita) G.S. Team Trentino  
DSQGiuseppe Conversano (Ita) Aran d'Angelo & Antenucci Cogem  
General classification after stage
#Rider Name (Country) TeamResult
1Carlos Betancur (Col) Colombia National Team22:02:52 
2Edward Beltran (Col) Colombia National Team0:03:46 
3Winer Anacona (Col) Colombia National Team0:05:19 
4Alessandro Stocco (Ita) U.C. Trevigiani Dynamon Bottoli0:05:34 
5Diego Zanco (Ita) G.S. Zalf Desiree Fior0:05:46 
6Edoardo Zardini (Ita) Mantovani Cycling Fontana0:06:21 
7Alessio Marchetti (Ita) Casati Ngc Perrel A.S.D.  
8Antonio Santoro (Ita) Mastromarco Chianti Sensi Benedetti0:06:30 
9Stefano Locatelli (Ita) De Nardi Colpack Bergamasca0:07:46 
10Matteo Rabottini (Ita) Aran d'Angelo & Antenucci Cogem0:09:29 
11Gabriele Pizzaballa (Ita) Team Palazzago0:09:42 
12Enrico Battaglin (Ita) G.S. Zalf Desiree Fior0:09:49 
13Carlos Quintero Norena (Col) Bedogni Grassi Natalini0:09:53 
14Fabio Aru (Ita) Team Palazzago0:10:15 
15Henry Frusto (Ita) Team S.C.A.P. Prefabbricati Foresi0:11:01 
16Julian Arredondo Moreno (Col) Team S.C.A.P. Prefabbricati Foresi0:11:20 
17Lukasz Owsian (Pol) Mgkvis Norda Pacific0:12:11 
18Paolo Colonna (Ita) Delio Gallina S.Inox A.S.D0:12:52 
19Romain Beney (Ita) Suisse National Team0:14:48 
20Matteo Durante (Ita) Gs Maltinti Lamp. Banca Di Cambiano0:14:57 
21Roberto Greselin (Ita) Mantovani Cycling Fontana0:17:23 
22Tommaso Salvetti (Ita) Brunero Camel Pedalando In Langa0:17:57 
23Robingzon Oyola (Col) Colombia National Team0:18:45 
24Kanstantsin Klimiankou (Blr) Team Palazzago0:19:36 
25Davide Orrico (Ita) De Nardi Colpack Bergamasca0:20:32 
26Daniel Jaramillo (Col) Colombia National Team0:20:46 
27Otavio Bulgarelli (Bra) Mgkvis Norda Pacific0:20:52 
28Javier Gomez (Col) Colombia National Team0:22:13 
29Stefano Agostini (Ita) G.S. Zalf Desiree Fior0:22:44 
30Gianluca Randazzo (Ita) Team Hoppla' Magis Mavo Infissi0:24:18 
31Maurizio Gorato (Ita) Brunero Camel Pedalando In Langa0:24:24 
32Igor Romero (Spa) Pays Basque National Team0:24:46 
33Mikel Bizkarra (Spa) Pays Basque National Team0:25:16 
34Francesco Manuel Bongiorno (Ita) Futura Team - Matricardi0:27:24 
35Manuele Boaro (Ita) U.C. Trevigiani Dynamon Bottoli0:28:06 
36Peio Bilbao (Spa) Pays Basque National Team0:28:33 
37Matteo Mammini (Ita) Mastromarco Chianti Sensi Benedetti0:28:37 
38Nathan Pertica (Ita) Tecninox Steriltom Podenzano0:28:43 
39Jonathan Monsalve Pertsinidis (Ven) Mastromarco Chianti Sensi Benedetti0:29:10 
40Costantino Bedin Mattia (Ita) Generali0:29:47 
41Antonio Doneddu (Ita) Team Palazzago0:34:44 
42Roman Chuchulin (Ukr) Gs Maltinti Lamp. Banca Di Cambiano0:38:02 
43Nicola Boem (Ita) Ort Reale Mutua0:39:26 
44Francesco Lasca (Ita) Bedogni Grassi Natalini0:42:17 
45Tom Dumoulin (Ned) Nederland National Team0:42:39 
46Davide Gomirato (Ita) G.S. Zalf Desiree Fior0:42:54 
47Davide Pacchiardo (Ita) Brunero Camel Pedalando In Langa0:43:35 
48Gennaro Maddaluno (Ita) Gs Maltinti Lamp. Banca Di Cambiano0:43:42 
49Matteo Busato (Ita) G.S. Zalf Desiree Fior0:44:42 
50Paolo Centra (Ita) Futura Team - Matricardi0:44:47 
51Ugaitz Artola (Spa) Pays Basque National Team0:45:25 
52Federico Rocchetti (Ita) Casati Ngc Perrel A.S.D.0:46:18 
53Pim Ligthart (Ned) Nederland National Team0:47:02 
54Nicola Dal Santo (Ita) Mantovani Cycling Fontana0:49:59 
55Marco Prodigioso (Ita) Tecninox Steriltom Podenzano0:50:01 
56Leandro Cotesta (Ita) Team Palazzago0:50:43 
57Alessio Taliani (Ita) Team Hoppla' Magis Mavo Infissi0:50:49 
58Derik Zampedri (Ita) G.S. Team Trentino0:51:09 
59Fabrizio Venezia (Ita) Futura Team - Matricardi0:51:26 
60Andrea Lupori (Ita) Bedogni Grassi Natalini0:52:12 
61Gianfranco Zilioli (Ita) De Nardi Colpack Bergamasca0:52:16 
62Samuele Galligani (Ita) Mastromarco Chianti Sensi Benedetti0:52:26 
63Daniele Angelini (Ita) Tecninox Steriltom Podenzano0:52:48 
64Paolo Locatelli (Ita) De Nardi Colpack Bergamasca0:53:17 
65Cristopher Bosio (Ita) Gavardo Tecmor A.S.D.0:53:21 
66Nieck Busser (Ned) Nederland National Team0:53:50 
67Adam Adamkiewicz (Pol) Mgkvis Norda Pacific0:53:53 
68Simone Boifava (Ita) Gavardo Tecmor A.S.D.0:54:24 
69Mirko Tedeschi (Ita) Casati Ngc Perrel A.S.D.0:54:51 
70Piotr Gawronski (Pol) Mgkvis Norda Pacific0:54:53 
71Frantisek Padour (Cze) Mgkvis Norda Pacific0:55:03 
72Gianluca Maggiore (Ita) Casati Ngc Perrel A.S.D.0:57:13 
73Vitalii Brychak (Ukr) Aran d'Angelo & Antenucci Cogem0:58:12 
74Gianluca Leonardi (Ita) Marchiol-Pasta Montegrappa-Orogildo0:58:29 
75Manuel Fedele (Ita) Aran d'Angelo & Antenucci Cogem1:00:01 
76Roman Stricker (Ita) Suisse National Team1:00:30 
77Samuele Anichini (Ita) Gs Maltinti Lamp. Banca Di Cambiano1:01:42 
78Yauheni Ivanou (Blr) Futura Team - Matricardi1:01:50 
79Thomas Pinaglia (Ita) Gs Maltinti Lamp. Banca Di Cambiano1:01:53 
80Andrew Fenn (GBr) Great Britian National Team1:02:13 
81Salvatore Puccio (Ita) Bedogni Grassi Natalini1:03:46 
82Luca Dodi (Ita) Tecninox Steriltom Podenzano1:04:11 
83Mark Christian (GBr) Great Britian National Team1:05:00 
84Birgualex Gradinaro (Rom) Team Hoppla' Magis Mavo Infissi1:05:55 
85Michele Torri (Ita) Tecninox Steriltom Podenzano1:06:26 
86Andrei Nechita (Rom) Ort Reale Mutua1:06:31 
87Daniele Zuanon (Ita) Generali1:06:32 
88Omar Berrtazzo (Ita) U.C. Trevigiani Dynamon Bottoli1:07:05 
89Nico Brüngger (Ita) Suisse National Team1:07:08 
90Giacomo Nizzolo (Ita) U.C. Trevigiani Dynamon Bottoli1:07:30 
91Christopher Schneeerger (Ita) Suisse National Team1:07:35 
92Edoardo Costanzi (Ita) G.S. Zalf Desiree Fior1:08:25 
93Andrea Di Corrado (Ita) De Nardi Colpack Bergamasca1:08:52 
94Godoy Sergio Daniel (Arg) Argentina National Team1:09:26 
95Massimo Graziato (Ita) U.C. Trevigiani Dynamon Bottoli1:09:37 
96Matteo Trentin (Ita) Marchiol-Pasta Montegrappa-Orogildo1:09:56 
97Mikel Filgueirea (Spa) Pays Basque National Team1:10:12 
98Andrea Menapace (Ita) G.S. Team Trentino1:10:58 
99Giacomo Calzoni (Ita) Delio Gallina S.Inox A.S.D1:11:42 
100Thomas Casarotto (Ita) Generali1:12:32 
101Daniele Cavasin (Ita) Ort Reale Mutua1:13:02 
102Ronan Van Zandbeek (Ned) Nederland National Team1:13:15 
103Andrea Girardini (Ita) G.S. Team Trentino1:13:28 
104Lorenzo Mola (Ita) Delio Gallina S.Inox A.S.D1:15:06 
105Simon Holt (GBr) De Nardi Colpack Bergamasca1:16:20 
106Pawel Charucki (Pol) Mgkvis Norda Pacific1:16:50 
107Daniele Aldegheri (Ita) Mantovani Cycling Fontana1:17:41 
108Carlos Alexandre Manarelli (Bra) Marchiol-Pasta Montegrappa-Orogildo1:18:35 
109Marco Bonan (Ita) G.S. Team Trentino1:18:55 
110Massimo Pirrera (Ita) Bedogni Grassi Natalini1:19:15 
111Rolf Kobelt (Ita) Suisse National Team1:19:25 
112Marco Iarlori (Ita) Aran d'Angelo & Antenucci Cogem1:19:39 
113Raymond Kreder (Ned) Nederland National Team1:19:56 
114Antonino Casim Parrinello (Ita) Bedogni Grassi Natalini1:20:38 
115Nicola Ruffoni (Ita) Gavardo Tecmor A.S.D.1:21:03 
116Michele Foppoli (Ita) Delio Gallina S.Inox A.S.D1:21:31 
117Andrea Palini (Ita) Gavardo Tecmor A.S.D.1:22:15 
118Riccardo Biasio (Ita) Marchiol-Pasta Montegrappa-Orogildo1:22:52 
119Corrado Lampa (Ita) Team S.C.A.P. Prefabbricati Foresi1:23:04 
120Enrico Cecchin (Ita) Ort Reale Mutua1:23:30 
121Diego Aldegheri (Ita) Mantovani Cycling Fontana1:23:46 
122Andrea Guardini (Ita) Casati Ngc Perrel A.S.D.1:25:49 
123Remco Te Brake (Ned) Nederland National Team1:26:07 
124Lorenzo Bani (Ita) Gs Maltinti Lamp. Banca Di Cambiano1:26:59 
125Manuel Capillo (Ita) Brunero Camel Pedalando In Langa1:28:16 
126Oleksandr Polivoda (Ukr) Brunero Camel Pedalando In Langa1:29:07 
127Nicola Gaffurini (Ita) Delio Gallina S.Inox A.S.D1:29:31 
128Christian Delle Stelle (Ita) U.C. Trevigiani Dynamon Bottoli1:29:43 
129Angelo Gargaro (Ita) Aran d'Angelo & Antenucci Cogem1:30:20 
130Stefano Melegaro (Ita) Marchiol-Pasta Montegrappa-Orogildo1:30:37 
131Nicola Danesi (Ita) Gavardo Tecmor A.S.D.1:30:57 
132Ivan Martinelli (Ita) Futura Team - Matricardi1:31:18 
133Carmelo Marchetta (Ita) Brunero Camel Pedalando In Langa1:31:23 
134Davide Bonomi (Ita) Mantovani Cycling Fontana1:31:42 
135Roberto d'Agostin (Ita) Marchiol-Pasta Montegrappa-Orogildo1:33:21 
136Christoph Whorranll (GBr) Great Britian National Team1:34:22 
137Danilo Celano (Ita) Team S.C.A.P. Prefabbricati Foresi1:34:31 
138Marco Amicabile (Ita) Delio Gallina S.Inox A.S.D1:34:44 
139Riccardo Formica (Ita) Mastromarco Chianti Sensi Benedetti1:35:34 
140Mirko Nosotti (Ita) Casati Ngc Perrel A.S.D.1:36:57 
141Adrian Richeze (Arg) Argentina National Team1:37:25 
142Quilici Alejandro (Arg) Argentina National Team1:38:51 
143Marco Peluso (Ita) Team S.C.A.P. Prefabbricati Foresi1:39:57 
144Thomas Rech (Ita) Ort Reale Mutua1:40:14 
145Luke Rowe (GBr) Great Britian National Team1:42:32 
146Sebastiano Dal Cappello (Ita) Generali1:44:31 
Back to top