2017 Omloop Het Nieuwsblad Elite start list

Provisional list as of February 10, 2017

Provisional 2017 Omloop Het Nieuwsblad Elite start list

BMC Racing
#Rider Name (Country) Team 
1Greg Van Avermaet (Bel)  
2Martin Elmiger (Swi)  
3Floris Gerts (Ned)  
4Stefan Küng (Swi)  
5Daniel Oss (Ita)  
6Michael Schar (Swi)  
7Jean-Pierre Drucker (Lux)  
8Francisco Ventoso (Spa)  
Bora-Hansgrohe
#Rider Name (Country) Team 
11Peter Sagan (Svk)  
12Marcus Burghardt (Ger)  
13Michal Kolár (Svk)  
14Christoph Pfingsten (Ger)  
15Lukas Pöstlberger (Aut)  
16Maciej Bodnar (Pol)  
17Aleksejs Saramotins (Lat)  
18Andreas Schillinger (Ger)  
Quick-Step Floors
#Rider Name (Country) Team 
21Tom Boonen (Bel)  
22Phillippe Gilbert (Bel)  
23Iljo Keisse (Bel)  
24Yves Lampaert (Bel)  
25Zdenek Stybar (Cze)  
26Niki Terpstra (Ned)  
27Matteo Trentin (Ita)  
28Julien Vermote (Bel)  
Lotto - Soudal
#Rider Name (Country) Team 
31Tiesj Benoot (Bel)  
32Jasper De Buyst (Bel)  
33Jens Debusschere (Bel)  
34Frederik Frison (Bel)  
35Nikolas Maes (Bel)  
36Jurgen Roelandts (Bel)  
37James Shaw (GBr)  
38Jelle Wallays (Bel)  
Cannondale-Drapac Pro Cycling Team
#Rider Name (Country) Team 
41Sep Vanmarcke (Bel)  
42Tom Van Asbroeck (Bel)  
43Sebastian Langeveld (Ned)  
44Taylor Phinney (USA)  
45Thomas Scully (NZl)  
46Patrick Bevin (NZl)  
47Dylan Van Baarle (Ned)  
48Kristijan Koren (Slo)  
Astana Pro Team
#Rider Name (Country) Team 
51Laurens De Vreese (Bel)  
52Matti Breschel (Den)  
53Oscar Gatto (Ita)  
54Andriy Grivko (Ukr)  
55Arman Kamyshev (Kaz)  
56Truls Korsaeth (Nor)  
57Ruslan Tleubayev (Kaz)  
58Michael Valgren Andersen (Den)  
Bahrain Merida Pro Cycling Team
#Rider Name (Country) Team 
61Niccolo Bonifazio (Ita)  
62Borut Bozic (Slo)  
63Ivan Garcia Cortina (Esp)  
64Chun Kai Feng (Tpe)  
65Heinrich Haussler (Aus)  
66Ion Insausti (Spa)  
67David Per (Slo)  
68Luka Pibernik (Slo)  
FDJ
#Rider Name (Country) Team 
71Arnaud Demare (Fra)  
72Marc Fournier (Fra)  
73Jacopo Guarnieri (Ita)  
74Daniel Hoelgaard (Nor)  
75Ignatas Konovalovas (Ltu)  
76Matthieu Ladagnous (Fra)  
77Olivier Le Gac (Fra)  
78Marc Sarreau (Fra)  
Orica - Scott
#Rider Name (Country) Team 
81Jens Keukeleire (Bel)  
82Luke Durbridge (Aus)  
83Alexander Edmondson (Aus)  
84Mathew Hayman (Aus)  
85Christopher Juul Jensen (Den)  
86Sam Bewley (NZl)  
87Magnus Cort Nielsen (Den)  
88Svein Tuft (Can)  
Team Katusha - Alpecin
#Rider Name (Country) Team 
91Jenthe Biermans (Bel)  
92Baptiste Planckaert (Bel)  
93Reto Hollenstein (Swi)  
94Alexander Kristoff (Nor)  
95Viacheslav Kuznetsov (Rus)  
96Tony Martin (Ger)  
97Michael Morkov (Den)  
98Sven Erik Bystrøm (Nor)  
Team Lotto NL - Jumbo
#Rider Name (Country) Team 
101Lars Boom (Ned)  
102Gijs Van Hoecke (Bel)  
103Dylan Groenewegen (Ned)  
104Thomas Leezer (Ned)  
105Timo Roosen (Ned)  
106Bram Tankink (Ned)  
107Jos Van Emden (Ned)  
108Twan Castelijns (Ned)  
Team Sunweb
#Rider Name (Country) Team 
111Roy Curvers (Ned)  
112Bert De Backer (Bel)  
113Ramon Sinkeldam (Ned)  
114Tom Stamsnijder (Ned)  
115Mike Teunissen (Ned)  
116Zico Waeytens (Bel)  
117Max Walscheid (Ger)  
Trek-Segafredo
#Rider Name (Country) Team 
121Edward Theuns (Bel)  
122Jasper Stuyven (Bel)  
123Markel Irizar (Spa)  
124Giacomo Nizzolo (Ita)  
125Gregory Rast (Swi)  
126Fabio Felline (Ita)  
127Matthias Brändle (Aut)  
128Boy van Poppel (Ned)  
Team Sky
#Rider Name (Country) Team 
131Tao Geoghegan Hart (GBr)  
132Christian Knees (Ger)  
133Gianni Moscon (Ita)  
134Salvatore Puccio (Ita)  
135Luke Rowe (GBr)  
136Ian Stannard (GBr)  
137Danny Van Poppel (Ned)  
138Lukasz Wisniowski (Pol)  
AG2R - La Mondiale
#Rider Name (Country) Team 
141Stijn Vandenbergh (Bel)  
142Oliver Naesen (Bel)  
143Julien Duval (Fra)  
144Alexis Gougeard (Fra)  
145Hugo Houle (Can)  
146Quentin Jauregui (Fra)  
147Gediminas Bagdonas (Ltu)  
148Nico Denz (Ger)  
Sport Vlaanderen-Baloise
#Rider Name (Country) Team 
151Amaury Capiot (Bel)  
152Maxime Farazijn (Bel)  
153Edward Planckaert (Bel)  
154Jarl Salomein (Bel)  
155Thomas Sprengers (Bel)  
156Stijn Steels (Bel)  
157Preben Van Hecke (Bel)  
158Bert Van Lerberghe (Bel)  
Wanty - Groupe Gobert
#Rider Name (Country) Team 
161Simone Antonini (Ita)  
162Frederik Backaert (Bel)  
163Wesley Kreder (Ned)  
164Yoann Offredo (Fra)  
165Guillaume Van Keirsbulck (Bel)  
166Kevin Van Melsen (Bel)  
167Pieter Vanspeybrouck (Bel)  
168Frederik Veuchelen (Bel)  
WB Veranclassic Aqua Protect
#Rider Name (Country) Team 
171Ludwig De Winter (Bel)  
172Jimmy Duquennoy (Bel)  
173Kevyn Ista (Bel)  
174Alex Kirsch (Lux)  
175Lawrence Naesen (Bel)  
176Olivier Pardini (Bel)  
177Lukas Spengler (Swi)  
178Maxime Vantomme (Bel)  
Veranda's Willems-Crelan
#Rider Name (Country) Team 
181Gaetan Bille (Bel)  
182Sander Cordeel (Bel)  
183Dries De Bondt (Bel)  
184Stijn Devolder (Bel)  
185Huub Duijn (Ned)  
186Timothy Dupont (Bel)  
187Michael Goolaerts (Bel)  
188Aidis Kruopis (Ltu)  
Roompot - Nederlandse Loterij
#Rider Name (Country) Team 
191Jesper Asselman (Ned)  
192Berden De Vries (Ned)  
193Pim Ligthart (Ned)  
194Jens Mouris (Ned)  
195Taco van der Hoorn (Ned)  
196Sjoerd van Ginneken (Ned)  
197Brian van Goethem (Ned)  
198Coen Vermeltfoort (Ned)  
Fortuneo - Vital Concept
#Rider Name (Country) Team 
201Franck Bonnamour (Fra)  
202Erwann Corbel (Fra)  
203Maxime Daniel (Fra)  
204Benoit Jarrier (Fra)  
205Daniel Mclay (GBr)  
206Pierre Luc Perichon (Fra)  
207Florian Vachon (Fra)  
208Boris Vallee (Bel)  
Direct Energie Cycling Team
#Rider Name (Country) Team 
211Ryan Anderson (Can)  
212Thomas Boudat (Fra)  
213Romain Cardis (Fra)  
214Sylvain Chavanel (Fra)  
215Bryan Coquard (Fra)  
216Antoine Duchesne (Can)  
217Julien Morice (Fra)  
218Adrien Petit (Fra)  
Cofidis, Solutions Crédits
#Rider Name (Country) Team 
221Dimitri Claeys (Bel)  
222Hugo Hofstetter (Fra)  
223Christophe Laporte (Fra)  
224Cyril Lemoine (Fra)  
225Florian Senechal (Fra)  
226Anthony Turgis (Fra)  
227Jimmy Turgis (Fra)  
228Kenneth Vanbilsen (Bel)  
Israel Cycling Academy
#Rider Name (Country) Team 
231Guillaume Boivin (Can)  
232Zakkari Dempster (Aus)  
233Benjamin Perry (Can)  
234Mihkel Räim (Est)  
235Hamish Schreurs (NZl)  
236Dennis Van Winden (Ned)  
237Tyler Williams (USA)  
238Aviv Yehezkel (Isr)  
Aqua Blue Sport
#Rider Name (Country) Team 
241Adam Blythe (GBr)  
242Matthew Brammeier (Irl)  
243Conor Dunne (Irl)  
244Andrew Fenn (GBr)  
245Aaron Gate (NZl)  
246Lasse Norman Hansen (Den)  
247Leigh Howard (Aus)  
248Peter Koning (Ned)   

Related Articles

Back to top